Przyjaźń między zwierzętami, nawet przedstawicielami różnych gatunków, potrafi być piękna. Nie zapominajmy jednak, że równie niezwykła może być więź zwierzęcia z człowiekiem.

Najlepszymi przykładami są psy, którzy potrafią kochać swoich opiekunów nad życie i są w stanie bardzo się dla nich poświęcić.

To, że zwierzęta mają uczucia wyższe, nie podlega żadnym wątpliwościom. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, jak szybko potrafią pokochać ludzi, z którymi tworzą rodzinę.

Przykładami mogą być adoptowane psy czy koty. Niektóre z nich już po kilku godzinach zachowują się tak, jakby nowa rodzina była dla nich całym światem, okazują swoją wdzięczność i miłość na każdym kroku.

Zwierzę na skraju śmierci trafiło do weterynarza

Mojo trafił pod opiekę weterynarzy będąc w opłakanym stanie. Zwierzę była na skraju wytrzymałości. Wyrzucony, zaniedbany z milionem ran na ciele cierpiał błąkając się po ulicach. Na szczęście został odnaleziony przez wspaniałego człowieka.

Mężczyzna zaniósł psa do weterynarza, gdzie stwierdzono pasożytniczą chorobę skóry. Na szczecie lekarze potrafili mu pomoc. Niestety jego wygląd odstraszał hipotetycznych właścicieli. Wszystkich z wyjątkiem Joeya Wagnera, który znalazł a następnie zajął się psem. Dzięki niemu czworonóg zyskał nie tylko nowy dom ale także kochających opiekunów.

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: NOWY WOJEWODA MAŁOPOLSKI ZAKAŻONY KORONAWIRUSEM

Jak informował portal Życie: 14 SIERPNIA 2020 ROKU. NAJNOWSZY RAPORT SPŁYNĄŁ Z MINISTERSTWA ZDROWIA. TO SĄ BARDZO ZŁE WIEŚCI DLA POLSKI