Jak podaje portal "Pudelek", o córce Kasi Kowalskiej jest głośno od czasu, kiedy w czasie pandemii koronawirusa trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Po zakażeniu adenowirusem Ola, zmuszona była do obcięcia swoich długich włosów, o czym poinformowała w mediach społecznościowych. Z pewnością nie na taką reakcję ze strony internautów liczyła.

Córka Kasi Kowalskiej w szpitalu

O Oli zrobiło się bardzo głośno po tym, jak traiła do szpitala niedługo po wybuchu pandemii koronawirusa. To właśnie wówczas w sieci pojawiło się nagranie piosenkarki, w którym ze łzami w oczach mówiła o tym, że Ola musiała trafic do placówki medycznej. Z kontekstu bardzo jasno wynikało, że powodem hospitalizaji był koronawirus.

Menadżer Kasi Kowalskiej zdradził po czasie, że hospitalizacja nie miała związku z koronawirusem. Wybuchła afera, a piosenkarka i jej córka musiały zmierzyć się z niezadowoleniem ze strony fanów. Kasia Kowalska w odpowiedzi na zarzuty internautów kazała się im "odp***".

YouTube

Z czym mierzyła się Ola

W udzielanym magazynowi "Pani" Kasia Kowalska zdradziła powód, z jakiego jej córka Ola musiała zostać poddana hospitalizacji. Ola miała agresywnego adenowirusa. Trzy tygodnie była w śpiączce, a po wybudzeniu z niej miała uczuć się od nowa chodzenia i ściskania rąk. "Cały czas była rehabilitowana" - mówiła Kasia Kowalska.

Po intubacji Ola ma bliznę na szyi, ale negatywnych konsekwencji choroby jest znacznie więcej. Na Instagramie córka Kasi Kowalskiej przyznała, że straciła dużą część włosów i w związku z tym zdecydowała się je obciąć.

"Straciłam prawie wszystkie włosy przez leczenie. Jakieś rozwiązania? Uratujcie mnie, ludzie. Porady, produkty, cokolwiek!" - poprosiła swoich obserwatorów. Oprócz sprawdzonych receptur na maski, wcierki i odżywki oraz godnych polecenia produktów pojawiły się negatywne komentarze.

Instagram/olahontaz

Złośliwe uwagi

Jedna z użytkowniczek poradziła Oli, żeby zrezygnowała z żażywania środków odużających. " Matka opluła wszystkich, więc niech ci pomoże. Wstydu trzeba nie mieć" - dodała do swojego komentarza internautka.

Ola nie pozostała na ten komentarz i odpisała "Su*o wypad z mojego profilu" (tłum. z języka angielskiego).

Instagram/olahontaz

Co sądzicie o odpowiedzi córki Kasi Kowalskiej?

To też może cię zainteresować: Małgonia Rozenek nokautuje fankę "Jeśli nie wyglądasz jak Monica Belluci, to nie dawaj mi rad urodowych". O co poszło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mocno się różnią od reszty mieszkańców. Przez co społeczność nie chce ich widzieć

O tym się mówi: Ministerstwo Zdrowia wydało pilny komunikat. Jego treść dotyczy wszystkich obywateli