Piosenkarka pomogła kobiecie wybrać własne obrazy, ale nie odniosły one dużego sukcesu. Koszula w kratę i skórzane spodnie to dobre połączenie. Jednak zły topowy styl wszystko psuje. Po pierwsze, koszula zbyt mocno nadyma się na klatce piersiowej, a po drugie, wolny dół wygląda niechlujnie.

Drugi wygląd okazał się trochę lepszy, ale zawsze musisz starannie dobrać długość i szerokość swoich dżinsów, aby nie tworzyły brzydkich fałd. Spinka do włosów też nie jest mocną stroną Olgi. W jej przypadku warto postawić na szeroką, stabilną piętę, która doda pewności chodu.

Sukienka na trzecie wyjście nie tylko wygląda staroświecko, ale także sprawia, że ​​dekolt jest brzydki. Dodatkowo czarna koronka sprawia, że ​​wyglądasz starzej.

Na szczęście styliści tym razem wykonali kawał dobrej roboty.

Na pierwszy łuk wybrali idealne spodnie w kratę, które dzięki odpowiedniej długo optycznie wydłużyły nogi. A pudrowy odcień sierści doskonale odświeżony.

Aksamitna sukienka nie zawsze wygląda odpowiednio dla kobiet w wieku 50+, ponieważ może się starzeć. Jednak w tym przypadku biała koronka obramowująca ma odwrotny skutek.

Trzeci obraz okazał się bardzo udany: skutenka kameleon z kopertą na piersi i talii doskonale ukrywa wszystkie problematyczne miejsca, jednocześnie nie dodając dodatkowej objętości dzięki cienkiej tkaninie.

Styliści doskonale poradzili sobie ze swoim zadaniem, przywracając Oldze kobiecość i kruchość.

Jak informował portal "Życie": SKLEPY SIECI HANDLOWEJ ZAMKNIĘTE W SOBOTĘ? TAK, ALE WŁADZE ZREKOMPENSUJĄ TO W NIESPOTYKANY SPOSÓB, O CO CHODZI

Przypomnij sobie: BILL GATES ZASKOCZYŁ SWOIM STANOWISKIEM W SPRAWIE PANDEMII. WSZYSCY ZASTANAWIAJĄ SIĘ, SKĄD WZIĘŁA SIĘ KONKRETNA DATA

Portal "Życie" pisał również: SZYKUJĄ SIĘ POTĘŻNE KONTROLE, URZĘDNICY BĘDĄ SPRAWDZAĆ PRZESTRZEGANIE PRAWA. CHODZI O EPIDEMIĘ, MOŻNA DOSTAĆ NAWET DO 30 TYSIĘCY ZŁOTYCH MANDATU