Ojciec José Guadalupe Aguilera Murillo z kościoła katolickiego San Isidro Labrador w Querétaro w Meksyku transmitował Mszę świętą za pośrednictwem transmisji na żywo w minioną niedzielę w związku z pandemią koronawirusa.

Niezwykły cud podczas mszy świętej

YT

Jednak podczas transmisji wydarzyło się coś nieoczekiwanego. Ponieważ Kościół katolicki obchodził w niedzielę święto Miłosierdzia Bożego, ks. Murillo umieścił obraz w tle wideo. Jeśli jednak przyjrzysz się uważnie, promienie białego światła z obrazu przechodzą przez ołtarz.

YT

Jezus powiedział św. Faustynie: „Blady promień oznacza wodę, która usprawiedliwia dusze. Czerwony promień oznacza krew, która jest życiem dusz ”. „Te promienie osłaniają dusze przed gniewem Mojego Ojca. Szczęśliwy ten, kto zamieszka w ich schronieniu, bo sprawiedliwa ręka Boga go nie uchwyci ”.

(Dzienniczek św.Siostry Faustyny , 299) „Przez ten obraz udzielę duszom wielu łask. Ma przypominać o żądaniach miłosierdzia Mojego, bo nawet najsilniejsza wiara nic nie pomoże bez uczynków ”. (Dzienniczek św. Siostry Faustyny, 299)

Co za piękne błogosławieństwo! Parafia skomentowała to wydarzenie, mówiąc: „Panie, ufam Ci! Dziękujemy Ci, że jesteś obecny w naszym nabożeństwie do Bożego Miłosierdzia ”. Parafia dodała również zrzut ekranu jako zdjęcie na okładkę swojej strony na Facebooku.

Facebook

Co sądzicie o tej łunie?

O tym się mówi: Irena Kamińska-Radomska w "Projektu Lady" stanęła w obronie Tomasza Kammela. O co chodzi

Zerknij: 12 sierpnia 2020 roku. Ministerstwo Zdrowia przeszło samo siebie. Najnowsze statystyki, jakie podano przechodzą ludzkie pojęcie