Półksiężyc to ważny okres miesiąca księżycowego. Astrolodzy powiedzą ci, czego możesz się spodziewać po tym okresie dla wszystkich znaków zodiaku.

Baran

Baranowi w tym okresie zaleca się łagodniejszą reakcję na ataki innych i nieprowokowanie konfliktów. Astrolodzy radzą walczyć z negatywami i jak najmniej komunikować się z ludźmi, aby nie wybaczali obelg.

Byk

Byki powinny zwracać uwagę na trudne przypadki. Ważne jest, aby zachować dobry nastrój i nie skupiać się na negatywnych emocjach.

Bliźniaki

To dobry czas dla Bliźniąt, ale astrolodzy zdecydowanie odradzają im podejmowanie ryzyka i robią tylko zwykłe rzeczy. Najważniejszy będzie sektor finansowy, praca i biznes.

Rak

Od 11 grudnia Rak będzie miał czas idealny na prace domowe. Możesz rozpocząć ogólne sprzątanie zgodnie z zasadami Feng Shui i lepiej zrobić to 11., aby wszystkie dni do 18 sierpnia były bardziej sprzyjające. Energia wyszczerbionego księżyca nie nadaje się do bardzo trudnej pracy i zmęczenia.

Lew

Dla lwów lepiej jest mieć do czynienia z ludźmi odpowiedzialnymi i godnymi zaufania. W okresie od 11 do 18 Lwy mogą spodziewać się problemów w dziedzinie finansów, opóźnień w otrzymaniu pieniędzy. Zakochany w tych ludziach księżyc przyniesie szczęście, zwłaszcza tym, którzy wciąż są sami. To idealny czas na wykazanie się inicjatywą, randkami, wyznaniami miłości.

Panna

Początek "wyszczerbionego" Księżyca będzie dla Pann bardzo trudny. Spodziewane są nagłe wahania nastroju. W pracy i sferze miłości 11 listopada mogą zacząć się kłopoty, które zostaną rozwiązane do 13 sierpnia.

Wagi

Dla Wagi okres od 11 do 18 będzie czasem, w którym można rozpocząć nowe życie. To idealny okres na nowe początki, zakupy, randki. Można też jeździć na długie wycieczki, wyjazdy służbowe.

Skorpion

Gdy Księżyc słabnie i znika, Skorpiony muszą walczyć ze swoimi negatywnymi nawykami i programować się, aby odnieść sukces. Astrolodzy radzą, aby nie przenosić odpowiedzialności na nikogo, zachować zimną głowę i racjonalne podejście do spraw.

Strzelec

Astrologowie Strzelcam radzą pozbyć się manipulacji. Lepiej jest osiągać cele ciężką pracą, a nie przebiegłością i kłamstwami. Pod koniec wyszczerbionego księżyca możliwe są spotkania z nieprzyjemnymi ludźmi.

Koziorożec

Dla Koziorożców kolejne osiem dni będzie czasem maksymalnej produktywności i świetnego nastroju. Dziel się optymizmem i radością z innymi. To także idealny okres na zakupy, naprawy, przeprowadzkę, podróże.

Wodnik

Wodnik ma czas, kiedy trzeba skupić się na zdobywaniu wiedzy. Wyszczerbiony księżyc poprawi pamięć tych ludzi, aktywuje mózg. Możesz odnieść sukces zarówno w twórczych przedsięwzięciach, jak i iw miłości.

Ryby

Eksperci od ryb zalecają, aby nie karcić się za niepowodzenia. Każda porażka jest powodem, by stać się mądrzejszym i silniejszym, zwłaszcza na wyszczerbionym księżycu. Trzeba też wystrzegać się nieprzyjemnych osobowości, wrogów.

Jak informował portal "Życie": RZĄD JEST NIEUGIĘTY! POLACY ZOSTANĄ OBCIĄŻENI NOWĄ OPŁATĄ. OD TEJ DECYZJI NIE MA JUŻ ODWROTU

Przypomnij sobie: SPORA GRUPA POLAKÓW OTRZYMA NOWĄ ZAPOMOGĘ OD PAŃSTWA? DODATEK DO EMERYTURY ZAPOWIADA RZECZNIK RZĄDU, POD GŁOSOWANIE POSŁÓW TRAFI USTAWA

Portal "Życie" pisał również: POLACY MUSZĄ SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI, POJAWIŁO SIĘ NOWE OGNISKO W JEDNYM Z SUPERMARKETÓW. SANEPID POSZUKUJE KLIENTÓW, MOGLI SIĘ ZARAZIĆ