Olga była bardzo zmartwiona — właśnie dowiedziała się, że żołądek ją boli nie z powodu stęchłej kiełbasy, jak myślała rano. Przyjechała karetka, ratownicy usłyszawszy o zatruciu, spojrzeli zdziwieni na kobietę i kazali jej udać się do szpitala.

A kiedy karetka ruszyła w stronę szpitala położniczego, nadszedł czas, aby zaskoczyć Olgę. W poczekalni lekarz zapytał, jaki jest okres ciąży i gdzie jest karta wymiany.

Jaka ciąża? Doktorze, o czym ty mówisz?

Teraz to lekarz zaczął się zastanawiać. Jednak czasu zostało bardzo mało — sądząc po intensywności skurczów, dziecko nie zamierzało długo czekać i niedługo się urodziło. Ledwo weszła na salę porodową, urodził się zdrowy chłopiec.

Mama spojrzała na syna całkowicie posiniaczonymi oczami i próbowała zrozumieć, co się stało — i w tym momencie poczuła kolejny silny skurcz. A pięć minut później było dwóch synów.

Kobieta przytuliła dzieci i nie kryła łez szczęścia. Całe życie ona i jej mąż starali się mieć dziecko, odwiedzali wszystkie kliniki w naszym kraju, wydawali dużo pieniędzy, ale wszystko na próżno. A oto taki dar przeznaczenia.

Jednak mój tata musiał bardzo długo przyjmować walerianę — czy to żart, gdy dowiedział się, że zostałeś tatą w wieku prawie 50 lat? I bez zwykłego dziewięciomiesięcznego treningu moralnego, ale po prostu wracając do domu z pracy?

Jak to może być?

Jak informował portal "Życie": TAJNE SPOTKANIE W TORUNIU, OJCIEC RYDZYK GŁÓWNYM BOHATEREM. POJAWIŁY SIĘ SZCZEGÓŁY ROZMOWY, WYJAWIŁA JE TAJEMNICZA KRYSTYNA

Przypomnij sobie: SPORA GRUPA POLAKÓW OTRZYMA NOWĄ ZAPOMOGĘ OD PAŃSTWA? DODATEK DO EMERYTURY ZAPOWIADA RZECZNIK RZĄDU, POD GŁOSOWANIE POSŁÓW TRAFI USTAWA

Portal "Życie" pisał również: POLACY MUSZĄ SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI, POJAWIŁO SIĘ NOWE OGNISKO W JEDNYM Z SUPERMARKETÓW. SANEPID POSZUKUJE KLIENTÓW, MOGLI SIĘ ZARAZIĆ