Zawsze ufaj znakom ludowym. To bardzo ważna zasada, o której musisz pamiętać na całe życie. Nie powstały z niczego.

Jeśli znak jest przekazywany z pokolenia na pokolenie, to przez wiele lat życia był on nieustannie potwierdzany przez różnych ludzi. Dlatego zawsze należy ufać znakom.

Dzisiaj porozmawiamy o tym, czego w żadnym wypadku nie można pożyczyć i dlaczego.

Sól

Z solą wiąże się wiele negatywnych oznak. Nadal nie jest jasne, jaki jest jego wpływ. Najprawdopodobniej chodzi o jego właściwości energetyczne.

W swojej zwykłej formie nie stwarza żadnych zagrożeń dla swojego pierwotnego właściciela. Jednak nie warto go nikomu pożyczyć, bo ta osoba zaczyna mieć problemy na wszystkich frontach. Nie powinieneś próbować szczęścia. Lepiej jest zjeść niesolony posiłek, niż doznać zerwania i zwolnienia z wymarzonej pracy.

Naczynia

Podobnie jak sól, są bardzo osobiste. Naczynia są na zawsze przywiązane do osoby, która je kupiła w sklepie. Dlatego w rodzinach, które szanują znaki, zwyczajowo każdy członek rodziny ma własne naczynia. Ze zwykłych nie je się nic.

Powód jest bardzo prosty — od tego, który pożyczył cudze naczynia, szczęście się odwróci. A jeśli zabierzesz takie przybory do stałego użytku, po chwili do twojego mieszkania może przyjść klątwa, która będzie bardzo trudna do usunięcia nawet dla silnego maga.

Ubranie

Przez długi czas ludzie nie widzieli nic złego w pożyczaniu ubrań. Mimo to naturalny materiał nie jest zbyt wymagający i pozwala go nosić wielu osobom. Jednak wraz z rozwojem technologii w nowoczesnej odzieży zaczęto często używać nici wykonanych ze sztucznych materiałów. To z ich powodu nie powinieneś już pożyczać ubrań od innych osób.

Najniebezpieczniejszą rzeczą, jaką możesz odebrać innej osobie, są buty. Koncentracja negatywnej energii człowieka czyni go bardzo niebezpiecznym.

Jak informował portal "Życie": TAJNE SPOTKANIE W TORUNIU, OJCIEC RYDZYK GŁÓWNYM BOHATEREM. POJAWIŁY SIĘ SZCZEGÓŁY ROZMOWY, WYJAWIŁA JE TAJEMNICZA KRYSTYNA

Przypomnij sobie: SPORA GRUPA POLAKÓW OTRZYMA NOWĄ ZAPOMOGĘ OD PAŃSTWA? DODATEK DO EMERYTURY ZAPOWIADA RZECZNIK RZĄDU, POD GŁOSOWANIE POSŁÓW TRAFI USTAWA

Portal "Życie" pisał również: POLACY MUSZĄ SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI, POJAWIŁO SIĘ NOWE OGNISKO W JEDNYM Z SUPERMARKETÓW. SANEPID POSZUKUJE KLIENTÓW, MOGLI SIĘ ZARAZIĆ