Małgorzata Szumowska i Michał Englert to producenci filmu pt. "Śniegu już nigdy nie będzie". Teraz Szumowska i Englert mają prawdziwe powody do świętowania. Jak się okazuje ich wspólne dziecko zostało oficjalnym polskim kandydatem do Oscara. "Śniegu już nigdy nie będzie" startuje w kategorii najlepszy film międzynarodowy.

Informacja została podana mediom podczas konferencji prasowej. Jak ogłosił podczas niej dyrektor PISF Radosław Śmigulski, produkcja Małgorzaty Szumowskiej oraz Michała Englerta została wyłoniona jednogłośnie. Film znalazł się już wśród prac wyróżnionych do Konkursu Głównego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji.

Oficjalne nominacje do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej noszone będą 15 marca 2021 r. Gala wręczenia nagród odbędzie się 25 kwietnia 2021 r. Przyszłoroczne Gala będzie już 93 imporezą Oskarową.

Jak informował portal "Życie": TRUDNA SYTUACJA GWIAZDY „STULECIA WINNYCH”. AKTORKA ROBI WSZYSTKO, BY ODZYSKAĆ DAWNY WYGLĄD, MAŁO NIE STRACIŁA OKA, CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: JAK POTOCZYŁY SIĘ LOSU MAGDALENY MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKIEJ? WIELKA GWIAZDA TVP POŻEGNAŁA SIĘ Z TELEWIZJĄ W DZIWNYCH OKOLICZNOŚCIACH