Czasami zdarza się, że możemy usłyszeć o nietypowych sytuacjach, które brzmią wręcz niewiarygodnie. Pozostaje pytanie, czy mają miejsce naprawdę, dlaczego i po co się dzieją.

Co jakiś czas w sieci można znaleźć wiadomości o dziwnych sygnałach z zaświatów. Niekiedy okazuje się, że nasi bliscy, którzy odeszli, próbują się z nami skontaktować przez wiadomości, połączenia głosowe, kiedy indziej świadkowie twierdzą, że widzieli ich we śnie lub rozmawiali z ich duchami.

W tym przypadku historia jest jeszcze inna – pewna staruszka próbowała skontaktować się ze swoją wnuczką przez… zdjęcie. Co chciała osiągnąć i jakie zdjęcie otrzymała jej wnuczka?

Źródło: wiesz.io
Źródło: wiesz.io

Kobieta odezwała się z zaświatów do swojej wnuczki

Historia, którą przytacza portal Wiesz, miała miejsce w Rumunii. Gina Mihai ma 34 lata. Podzieliła się z internautami swoją historią o tajemniczym zdjęciu od babci.

Kobieta uważa, że babcia wysłała jej zdjęcie – selfie, w którym daje jasno do zrozumienia, że potrzebuje pomocy. Co w tym niezwykłego? Otóż… seniorka nie żyje.

Okoliczni mieszkańcy modlą się w intencji staruszki, gdyż, jak uważa wróżka, babcia Giny jest zagrożona w zaświatach przez grzechy, które popełniła w życiu doczesnym.

„Włączyłam telefon i zobaczyłam twarz mojej zmarłej babci” – relacjonuje rozemocjonowana Gina.

Źródło: wiesz.io
Źródło: wiesz.io

„Wąż owinął się wokół jej szyi i zrobiono zdjęcie, jakby przez otwór w materiale oddzielającym świat żywych od świata umarłych” – mówiła.

Wróżka sądzi, że wąż miał symbolizować karę za grzech, a babci Giny pomoże modlitwa. Babcia kobiety zmarła trzy lata wcześniej, a jej wnuczka ma ogromne poczucie winy, gdyż nie odwiedzała grobu zmarłej i nie przynosiła tam jedzenia, co jest rumuńskim zwyczajem.

Zdjęcie swojej babci Gina zauważyła przy robieniu pączków – gdy wyjęła telefon z kieszeni. Teraz już codziennie odwiedza grób babci i przynosi tam pączki, a duchowny poradził jej, by utrzymywała ten zwyczaj przez 40 dni.

Przypomnij sobie o… BARDZO WAŻNE SŁOWA JANINY OCHOJSKIEJ. NIE MOŻEMY POZOSTAĆ OBOJĘTNI NA TO CO SIĘ STAŁO, LICZY SIĘ KAŻDA POMOC

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: IMGW WYDAŁO POMARAŃCZOWY ALERT DLA KRAKOWA I WIĘKSZOŚCI WOJEWÓDZTWA. CZEKAJĄ NAS NIEBEZPIECZNE DLA ZDROWIA UPAŁY

Portal Życie pisał również o… GDAŃSK: REMONT LINII TRAMWAJOWEJ POWOLI DOBIEGA KOŃCA. W PONIEDZIAŁEK ZOSTANĄ OTWARTE DWA SKRZYŻOWANIA