Jasnowidz Jackowski to jeden z najpopularniejszych polskich wizjonerów. Mężczyzna często angażuje się w zadania, w których potrzebna jest pomoc w odnalezieniu zaginionych.

Jasnowidz z Człuchowa słynie także z wizji dotyczących praktycznie wszystkiego tego, co dzieje się na świecie ;). Tym razem postanowił opisać swoje przeżycia, które odczuwał wyobrażając sobie egzorcyzmy pewnej młodej kobiety.

Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube
Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube

Krzysztof Jackowski odpowiada na pytanie o tegoroczną zimę

Krzysztof Jackowski, który aktywnie uczestniczy w mediach społecznościowych, odpowiedział na pytanie jednej ze swoich widzek. Pani Ewa zapytała jasnowidza o to, jak będzie wyglądała tegoroczna zima. Jest odpowiedz.

- Pani Ewa pyta, jaka będzie zima w tym roku. Jakie lato w tym roku, powiedziałem, że będzie kapryśne i brzydkie. Zima? Będzie ponura i łagodna. Ponura i łagodna, czyli dżdżysta, mglista, ale łagodna.

Jak się okazuje o zimie jak za dziecięcych lat możemy jedynie pomarzyć. Zgodnie z wizja Jackowskiego najbliższa zima nie będzie biała, a szara i ponura. Przy okazji wizji na temat zimy, jasnowidzowi ukazało się coś jeszcze.

- Wiecie, jakie miałem wrażenie? Że tego lata jeszcze może dojść do sytuacji, jeżeli chodzi o pogodę, gdzie, wyobraźcie sobie, przez kilka dni tak intensywnie będzie padać, że się zdarzy się taka lokalna powódź, duża. Przez kilkudniowe deszcze. Takie mam wrażenie - przekazał jasnowidz.

Zima/screen Pixabay
Zima/screen Pixabay

O tym się mówi: Nagranie z tej mszy świętej obiegło cały świat. Ksiądz podczas jej odprawiania ledwo uszedł z życiem. Co się stało