Dom to przytulność, wygoda, miejsce, do którego chcesz wracać bez względu na to, gdzie byłeś. Jednak są mieszkania, z których wieje nieprzyjemna energia. W takich mieszkaniach ludzie odczuwają dyskomfort i niebezpieczeństwo.

Zobacz, pod jakim numerem mieszkania mieszkasz. Może o to chodzi?

Więc najpierw obliczamy numer mieszkania i dowiadujemy się, co to znaczy. Obliczenie jest bardzo proste: na przykład mieszkanie o numerze 138 = 1 + 3 + 8 = 12. 1 + 2 = 3. „3” - to znak, którego potrzebujesz.

Cyfra 1. Planeta — Słońce. W takim mieszkaniu panuje radość i chęć życia. Bardzo często mieszkają w nim osobowości twórcze, takie mieszkanie napełnia jego właścicieli energią i radością życia. Będzie dobre dla artystów, poetów, pisarzy, dziennikarzy. Sam dom ma swobodną i beztroską atmosferę. Wskazówka dla właścicieli: wypełnij mieszkanie światłem, powinno być dużo lamp.

Cyfra 2. Planeta — Księżyc. Intuicja i kontemplacja. Mieszkanie jest odpowiednie dla osób pracujących z małymi dziećmi, dla kucharzy i muzyków. W takim mieszkaniu powinno być dużo luster, a naprawa odbywa się w pastelowych kolorach.

Cyfra 3. Planeta — Mars. Wola, determinacja, działanie! Leniwi ludzie nie przyzwyczają się tutaj do tego. Właściciele tego mieszkania to ludzie aktywni, ale jeśli ruch w Twoim życiu jest za mały, wszystko wokół zacznie się rozpadać. Właściciele muszą być w dobrej kondycji i być w ciągłym ruchu, w przeciwnym razie zastój energii przyniesie choroby. Projekt powinien być zdominowany przez czerwień.

Cyfra 4. Planeta — Merkury. Łączność. To mieszkanie ludzi, którzy nie stoją w miejscu i zawsze chętnie podróżują. Relacje w takim mieszkaniu powinny być jak najbardziej szczere, ponieważ kłamstwa natychmiast wyjdą na jaw. Najważniejsze we wnętrzu — przedmioty związane z informacjami: od telewizora i telefonu po zdjęcia na ścianach. Jeśli chodzi o kolory, powinno być dużo szarości i błękitu.

Cyfra 5. Planeta — Jowisz. Ekspansja. Tutaj wszystko jest globalne: życie tego mieszkania można łączyć z polityką, nauką — wszystko służy jednoczeniu ludzi w imię jakiejś idei, to właśnie w takim mieszkaniu znajdziecie dużą bibliotekę! Nacisk należy położyć na fioletowe kolory.

Cyfra 6. Planeta — Wenus. Odpoczynek, miłość i wygoda. Mieszkańcy tego mieszkania mieli szczęście. Mieszkają tu albo dobrzy i gościnni ludzie, albo żarliwi podżegacze. Kolory we wnętrzu powinny być ciepłe. Często właściciele takich mieszkań mają zwierzęta.

Cyfra 7. Planeta — Saturn. Ciągłe testy! Mieszkańcy takiego mieszkania często znajdują się w trudnej sytuacji i doświadczają różnego rodzaju ograniczeń. Aby poprawić sytuację: naucz się analizować swoje działania i czyny. Uważaj na swoją dietę i ćwiczenia. Dominującym kolorem jest ciemnoniebieski.

Cyfra 8. Planeta — Uran. To mieszkanie astrologów i jasnowidzów, materialiści tu nie zamieszkają. Zawsze jest wielu gości: rodzina i przyjaciele. Użyj jasnych kolorów tęczy, aby go udekorować i upewnij się, że masz błękitny odcień!

Cyfra 9. Planeta — Neptun. Bardzo ciężkie mieszkanie! Będzie dobre dla księży, muzyków, żeglarzy i jasnowidzów. Bardzo łatwo ugrzęznąć w niespełnionych marzeniach i nabrać wielu złych nawyków. Rzeczy w takim mieszkaniu zawsze znikają.

Przypomnij sobie o… HENRYKA KRZYWONOS I JEJ POTĘŻNA EMERYTURA. CZYM SIĘ POLSCE ZASŁUŻYŁA GDAŃSKA TRAMWAJARKA

Jak informował portal Życie: CZY NA TERENIE PARKU MOŻEMY ZBIERAĆ GRZYBY? ZA NIEKTÓRE CZYNNOŚCI GROŻĄ WYSOKIE KARY

Portal Życie pisał również o… KINGA DUDA UJAWNIŁA, W JAKIEJ LONDYŃSKIEJ KANCELARII ODBYWAŁA STAŻ. NA JAKIE ZAROBKI MOGŁA LICZYĆ?