Karolina Nowakowska stanęła się właśnie członkiem rodziny „Klanu". Aktorka dołączyła do obsady serialu i już niedługo będziemy mogli zobaczyć ją na szklanym ekranie. Jak się okazuje jej postać nieźle namiesza.

Aktorka pojawi się u boku Tomasza Stockingera. Jak udało się dowiedzieć portalowi „Plejada”, Karolina Nowakowska zagra lekarza.

Dołączyłam do obsady "Klanu" z czego się bardzo cieszę, bo to kultowy serial i posiadanie go w dorobku artystycznym jest dobrym i ciekawym doświadczeniem. Pojawię się jako lekarka, jestem po pierwszym dniu zdjęciowym, który był bardzo miły, a cała ekipa przyjęła mnie bardzo ciepło. Moja postać trochę tam namiesza, nakręci i będzie to dla widzów coś interesującego. Najwięcej scen mam w klinice u boku Tomka Stockingera, będzie to zdecydowanie lekarski wątek

Karolina Nowakowska dołączyła do „Klanu” po tym, jak zmarł Andrzej Strzelecki, który od lat odgrywał w serialu rolę lakarza.

Absolutnie nikomu nie chodziło o to, żeby zastępować pana Andrzeja Strzeleckiego. Postać, którą przez wiele lat prowadził i za którą pokochali go widzowie, jest nie do zastąpienia. Niemniej to dla mnie duże wyzwanie, że dołączam akurat do tego wątku.

To też może cię zainteresować: Basia Kurdej-Szatan zaprezentowała ciążowe krągłości w sesji okładkowej. Inne gwiazdy są zachwycone, jak komentują jej zdjęcia