Blanka Lipińska jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Nie boi się zachowywać prowokująco, mówić o tematach intymnych i dzielić się każdym szczegółem swojego życia z fanami.

"365 dni" polskim Greyem

Blanka jest autorką powieści erotycznej „365 dni”. „365 dni” to powieść erotyczna, która stała się w Polsce bestsellerem. Sama autorka, Blanka Lipińska, zdradziła, że popularność, którą przyniosła jej książka, pozwoliła jej na zarobienie zawrotnej kwoty – ponad miliona złotych. Zaznaczała także, że wszystkie trzy części powieści doczekają się swoich ekranizacji.

Blanka Lipińska. Źródło: plotek.pl
Blanka Lipińska. Źródło: plotek.pl
Blanka Lipińska. Źródło: plotek.pl

Jedna z nich miała już swoją premierę. Odbyła się ona 7 lutego 2020 roku, czyli przed pandemią koronawirusa. Ekranizacja przyniosła Lipińskiej spore zyski. Książka Lipińskiej to powieść erotyczna, a film zwany jest „polskim Greyem”.

Zaskakujące wyznanie Blanki Lipińskiej

Wydaje się, że pisarze powinni szczycić się wysoką znajomością zasad poprawnej polszczyzny. Nic bardziej mylnego, Blanka Lipińska otwarcie przyznała się fanom, że błędy ortograficzne to u niej codzienność.

Blanka Lipińska odpowiedziała w ostatnim czasie swojej obserwatorce na uszczypliwy komentarz. Pisarka popełniła pewien błąd ortograficzny w słowie „abstrahuję”. Napisała je przez „ch” zamiast „h”.

Blanka Lipińska. Źródło: party.pl
Blanka Lipińska. Źródło: party.pl
Blanka Lipińska. Źródło: party.pl

Oczywiście czujni obserwatorzy zwrócili Lipińskiej uwagę, a ta przyznała się wtedy do czegoś zaskakującego. Okazuje się, że pisarka cierpi na dysortografię.

Wiem, że robię błędy ortograficzne, choć nie mam o tym pojęcia, dopóki wy mi o tym nie powiecie, gdyż mam tę wyimaginowaną chorobę, co się nazywa dysortografia, a prawda jest taka, że mam zaniedbanie na poziomie szkoły podstawowej i niestety nie mam pojęcia, jak się pisze niektóre wyrazy. Jeśli mój słownik tak to napisze, to ja tak to napiszę

- napisała w odpowiedzi Blanka Lipińska.

To również może Cię zainteresować: CZY ANDRZEJ SOŁTYSIK NIE PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO ROZMOWY? WPADKA PROWADZĄCEGO „DZIEŃ DOBRY TVN” W ROZMOWIE Z EDYTĄ GÓRNIAK, WOKALISTKA BYŁA ZASKOCZONA

Portal „Życie” pisał również o: POŻAR DOMU WYREMONTOWANEGO W PROGRAMIE "NASZ NOWY DOM". KATARZYNA DOWBOR JEST OBURZONA. CHCE POMÓC POSZKODOWANEJ RODZINIE

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA ROZENEK WYBRAŁA RODZICÓW CHRZESTNYCH DLA HENRYKA, ALE RADOSŁAW MAJDAN NIE CHCE PIERWSZEGO SAKRAMENTU DLA DZIECKA