Jak podaje "WTV", jest niestety wiele punktów gastronomicznych, które mimo pomocy Magdy Gessler upadły niemal zaraz po emisji odcinka.

Ostatnia deska ratunku, która nie pomogła

Kto z nas nie słyszał o lokalu mającym wielki potencjał, a mimo to nie przynosił zysku? Tak jest w przypadku lokali gastrobnomicznych, które zwracają się o pomoc do Magdy Gessler, jako swojej "ostatniej deski ratunku". Czy każdemu można skutecznie pomóc?

Wyszynk z Szynką

Oszustwa, okropne, nienadające się do jedzenia posiłki, złe traktowanie personelu i mocno zaniżona wypłata rzędu 800 złotych miesięcznie za pełen etat nie służą rozwojowi firmy.

Francuskie bistro

Zamknięte zaraz po emisji programu. Na facebookowym fanpagu bistro wciąż pojawiające się negatywne oceny i komentarze zmusiły właścicieli do zlikwidowania konta.

Inne, przykładowe lokale szczegółowo wymienił portal "WTV"

"Chrup Chrup kartofel" z Jelcza-Laskowic, "Kociewskie Jadło", "Hej Sokoły", "American Home" w Kielcach, "Zaczarowany Sad", "Szprota" w Elblągu, "Kapitan Cook", "Ser-o-mania", "Li Du", "Kuchnia i Wino", "u Samuela", "Zamkowa", "Relaks" w Bielsku-Białej, bistro "Siekane" w Sieradzu, "Pod Cielakiem", "Chłop i Baba", "Francja Elegancja" w Poznaniu, "Ania z Zielonego Wzgórza", "Cuba Banana" w Gdańsku, "Zajezdnia", bistro "Pieczone Gołąbki", "Mio Angel" z Tczewa i wiele innych.

Czy byliście w którymś z tych lokali?

O tym się pisze: Niesamowite sztuczki, które pomogą ułatwić życie codzienne. Są banalnie proste, a prawie nikt ich nie znał

Zerknij tutaj: Bartłomiej Topa przeżył coś, czego żaden rodzic nie powinien przechodzić. Dzień Ojca jest dla niego wyjątkowo trudny

Przypomnij sobie: W sieci pojawił się ostatni list księżnej Diany. Napisała go kilka miesięcy przed odejściem