Czarująca "kapsuła czasu", Marion Carll Farmhouse na Long Island, przez lata stała pusta z powodu braku funduszy i prawnej walki o prawa własności. Fotograf Bryan Sansivero uzyskał wyłączny dostęp od lokalnej rady szkolnej i dzielnicy, aby uchwycić czarującą wiktoriańską posiadłość, zanim wiele jej antyków i osobliwości zostało usuniętych. Rozejrzyj się po zapomnianym domu i przenieś się do minionej epoki.

Wyblakłe piękno

Instagram

Położone w wiosce Commack w hrabstwie Suffolk w stanie Nowy Jork dziewięcioakrowe gospodarstwo (40468.56 m²) pochodzi z 1701 roku, a oszalowane gospodarstwo zostało zbudowane w przededniu wojny secesyjnej w 1860 roku.

Instagram

Nazwa nieruchomości pochodzi od jej długoletniego mieszkanki Marion Carll, która urodziła się w 1885 roku. Filar społeczności Marion Carll była znaną nauczycielką, która uczyła w lokalnym dystrykcie i założyła pierwszą PTA w okolicy.

Instagram

W 1957 r Nazwano jej imieniem gimnazjum. z zastrzeżeniem, że powinno być wykorzystywane wyłącznie do celów edukacyjnych i historycznych.

Walka o własność

Zajęcia okazjonalne były oferowane przez Rady Spółdzielczych Usług Edukacyjnych (BOCES), ale zostały one zarzucone z powodu braku funduszy. Od tego czasu dom i otaczające go gospodarstwo pozostają puste.

Instagram

W 2012 r potomkowie pani Carll rozpoczęli walkę prawną z radą szkolną i okręgiem, które oskarżyli o nieprzestrzeganie warunków określonych w testamencie ich przodka.

Instagram

Choć dom się rozpada, wciąż oferuje mnóstwo uroku z epoki. Pani Carll najwyraźniej chciała zachować swój XIX-wieczny urok i zrobiła niewiele, jeśli nic w ciągu swojego życia, aby zmodernizować wiejski dom, który jest pełen pięknych antyków i ciekawych osobliwości.

Salon zawiera cudownie sugestywne dzieła sztuki, w tym ozdobny fortepian nowojorskiej firmy Calenberg & Vaupel. Firma rozpoczęła produkcję instrumentów muzycznych w 1864 roku, cztery lata po wybudowaniu domu.

W gospodarstwie jest mnóstwo pustych butelek, które kiedyś zawierały różne dziwne mikstury. Zwróć uwagę na butelkę mikstury do usuwania farby Pyranzine i pojemnik z napisem `` Laudanum '', super silną i niezwykle uzależniającą nalewkę z opium, która była używana do leczenia bólu.

Instagram

Pani Carll zabezpieczyła swoje kosztowności w sejfie wyprodukowanym przez słynną firmę Hall's Safe Company. Firma, która została założona w połowie XIX wieku w Cincinnati, produkuje jedne z najlepszych sejfów i zamków na świecie i nadal działa na rynku.

Instagram

Jak Ci się podoba epoka wiktoriańska? Użytkownik Instagrama Bryan Sansinero ma imponującą kolekcję fotografii z dawnych epok. Jego konto na Instagramie jest prawdziwą "kapsułą czasu"!

O tym pisaliśmy: Niezwykła premiera Ivana Komarenko. Gwiazdor dał się namówić na wzięcie udziału w #hot16challenge2. Jego przekaz wyciska łzy z oczu

Zerknij: Kilka Wskazówek, Jak Się Zorganizować W Nowej Rzeczywistości Pracy W Domu. Stan Epidemiczny W Polsce Trwa