Jarosław Bieniuk to były reprezentant Polski w piłkę nożną, a prywatnie były mąż aktorki Anny Przybylskiej, z którą ma troje dzieci: córkę Oliwię oraz synów, Szymona i Jana. Sportowiec po śmierci aktorki musiał zmierzyć się nie tylko z bólem po stracie, ale także z samotnym wychowaniem małych dzieci.

Od czasu śmierci Anny Przybylskiej minęło już kilka lat, a Bieniuk w tym czasie związał się z inną kobietą, Martyną Gliwińską. Media obiegały informacje o ich rozstaniu, a niedługo później plotki głosiły, że znów są razem.

Jarosław Bieniuk oraz Martyna Gliwińska doczekali się wspólnego dziecka, jednak po wywiadzie, którego udzieliła przed jego narodzinami, nie wiadomo, czy będą razem angażować się w jego wychowanie.

Jarosław Bieniuk odtwarza zdjecie sprzed lat

Ostatnie miesiące były dla Jarosława Bieniuka bardzo trudne. Sportowiec oskarżony był o gwałt i sprzedawanie narkotyków nieletnim. To drugie oskarżenie okazało się prawdziwe i skończyło wyrokiem sadowym. Mało tego znalazł się także filmie o Zatoce Sztuki, który stworzony został przez Sylwestra Latkowskiego. Po tych traumatycznych przeżyciach Bieniuk postanowili wyjechać na urlop i dać sobie upust. Na wakacjach towarzyszą mu jego dzieci ze związku z Anna Przybylską. Mały Kazik został z mamą w domu.

Jarosław Bieniuk chwali się relacjami ze swoich wakacji, publikując je na Instagramie. Bieniuk postanowił nawet otworzyć zdjęcie z przed 17 lat. Na instastory pojawiła się fotografia z Oliwią. Ojciec i córka otworzyli zdjęcie z czasów, kiedy Oliwka była jeszcze malym dzieckiem.

O tym pisaliśmy: Takie Boże Ciało nie zdarzyło się nigdy. Proboszcz jednej z parafii wpadł na wyjątkowy pomysł