Jak donosi Pikio, mężczyzna pogrzebany żywcem na cmentarzu w Sao Paulo został uratowany przez ratowników po tym, jak kobieta odwiedzająca jej rodzinny grobowiec usłyszała jęki i zgłosiła to odkrycie władzom. Ratownicy jednak nie od razu chcieli dać wiarę w historię przerażonej kobiety.

Niecodzienne przeżycie na cmentarzu

Mężczyzna, którego nie zidentyfikowano, zdołał uwolnić głowę i ręce z ziemi, ale nadal miał częściowo zakopane nogi, gdy na miejsce zdarzenia przybyli ratownicy. Wystraszona kobieta wspomina to, co wówczas tam czuła.

Byłam przerażona widokiem mężczyzny, o którym myślałam, że nie żyje, próbującego wydostać się z grobu.

YT

Policja uważa, że ​​mężczyzna, o którym mówi się, że był byłym pracownikiem ratusza, brał udział w bójce w innej części miasta, gdzie został mocno pobity przez napastników, aż stracił przytomność i został przez nich zabrany na cmentarz.

YT

Uważa się, że następnie wrzucili go do pustego grobu, który był częściowo wypełniony ziemią. Mężczyzna został zabrany do szpitala, leczony z powodu drobnych obrażeń i spotkał się z psychiatrą. Nagranie wideo ze sceny pokazuje prawie nieruchomego mężczyznę wyjmowanego z grobu.


YouTube/Ninja Resour

Co sądzicie o tym koszmarze? Słyszeliście o podobnych przypadkach?

O tym się mówi: Gdańsk: można wybrać się już nad wodę. Wiadomo, które kąpieliska są już czynne

Zerknij tutaj: Andrzej Duda mówi o szczepionce na koranawirus. Te słowa zaskoczyły wielu Polaków

O tym pisaliśmy: Adam Małysz zabrał głos w sprawie fali krytyki, jaką wylali na niego internauci. O co im poszło