Julia Wołkowa z tATu miła się nie do poznania. Wokalistka popularnej grupy pochodzącej z Rosji, niczym nie przypomina dawne siebie. Fani artystki są zszokowani. Nie wszystkim podoba się przemiana.

„Kolejny klon do kolekcji”

Julia Wołkowa oraz Lena Katina lata temu tworzyły grupę t.A.T.u. Zespół był jednym z najbardziej popularnych grup na świecie. Dziewczyny zyskał ogromną popularność. Mimo tego, że dogadywał się świetnie, postanowiły, że ich kariery powinny się rozejść. Niestety kobiety niszcząc duet i rozpoczynając karierę solową nie odniosły już tak spektakularnego sukcesu. Mimo tego wciąż są obiektem zainteresowania wśród mediów.

Jedna z kobiet stała się popularna nie przez muzykę, a wymykające się spod ich kontroli liczne metamorfozy. Julia Wołkowa rozpoznawana jest głównie przez zmiany, które wynikają z zabiegów medycyny estetycznej. Kobieta powiększyła biust, kilkukrotnie powiększała usta oraz wykonywała inne zabiegi medycyny estetycznej, które spowodowały to, że jej twarz zupełnie nie przypomina tej sprzed lat.

Niestety w ogóle nie przypomina już dawnej siebie... Nie rozumiem, czemu ludzie to robią. Kolejny klon do kolekcji – komentują fani na Instagramie.

Co o tym myślicie?

To też może cię zainteresować: Czy musimy się przygotować na drugą falę pandemii koronawirusa? Specjaliści są pewni. Co sądzą na ten temat

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jeden z największych banków apeluje do swoich klientów: uważajcie na wrażliwe dane. Sprawa jest poważna, w grę wchodzą pieniądze