Jak podaje "se.pl", znany jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski, podzielił się ze swoimi widzami kolejną wizją. Tym razem jednak transmisja na żywo na kanale YouTube, odbyła się w szczególnym dla niego miejscu.

"Jestem tu z żoną "

17 lipca 2020 roku, jasnowidz Krzysztof Jackowski na swoim kanale na YouTube nadawał na żywo kolejne swoje wizje. Jak widać po wystroju wnętrza, był zupełnie gdzie indziej, niż zwykle.

YT

Dobry wieczór, nadaję na żywo. Dzisiaj nie jestem u siebie i prawdę mówiąc nie chciałem robić audycji. Jestem w Ustce i siedzę sobie w najpiękniejszej i najlepszej herbaciarni usteckiej. Już wspominałem w którymś z filmów wcześniej. Jest tu pięknie. Jestem tu z żoną. Ale nie wypada z takich nie swoich miejsc robić audycji. Ale coś dziwnego mi się skojarzyło, a nie chcę nic z tego przeoczyć, bo być może to coś wydarzy się niebawem. Chciałbym się tym z wami podzielić.

Jak wyznał wizjoner z Człuchowa, aby wyczuć duszę, potrzebna jest mu część garderoby. Zapytany o temat towarzyszącej mu od początku kariery śmierci, odpowiedział niezwykle tajemniczo.

Jeszcze kilka lat temu miałem bardziej jednoznaczną odpowiedź na ten temat. Obserwuję rozwój technologii – nie możemy wobec tego przechodzić obojętnie. W pewnym sensie tworzymy maszyny, które działają duchowo, bezprzewodowo. Im jestem starszy, tym coraz bardziej dociera do mnie taka myśl: gdy umrzemy, obudzimy się i zrozumiemy, że do tej pory to była tylko pewna gra...

Wspomniał także, że panująca Obecnie sytuacja z koronawirusem zaczyna odsłaniać coś znacznie poważniejszego. Jak Przyznał , wyczuwa pretensje Unii Europejskiej do Polski o coś bardzo ważnego, co zależy od Polski.

Powiedział także, że Polska w jakiejś sprawie jest wznowie ze Stanami Zjednoczonymi. Na sam koniec audycji, Krzysztof Jackowski powiedział coś bardzo zaskakującego. Z pewnością niejednej osobie słuchającej tego na żywo, ciarki przebiegły po całym ciele.

Pozdrawiam was z usteckiej herbaciarni. Tu jest tak wspaniale, że jak będę duchem, to będę tu sobie często przesiadywał.


YouTube/Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Co o tym myślicie?

O tym pisaliśmy: Dziwne zjawisko na autostradzie. Kierowcy nie mieli pojęcia, co ich za chwilę spotka

Zerknij: Marcin Meller szczerze o stracie matki. Co takiego wyznał