Danuta Holecka od wielu lat pracuje jako dziennikarka Telewizji Polskiej. Ostatnio prowadząca Wiadomości stała się także obiektem memów - głownie przez przekazywanie “wiadomości”, które uznawane są za propagandowe i działające na korzyść partii rządzącej, a także jako narzędzie, które przyczyniło się do wygranej w wyborach prezydenckich polityka PiSu.

Danuta Holecka fot. Radio Zet
Danuta Holecka fot. Radio Zet

Danuta Holecka z dawnych lat

"Taśmy profesjonalne Łukasz M." - tak nazywa się konto w serwisie YouTube, na którym udało się znaleźć nagranie mające aż 25 lat! Na zamieszczonym filmie widzimy młodą Danutę Holecką, która prowadzi jedno z pierwszych wydań wiadomości. Nagranie pochodzi z 27 sierpnia 1994 roku, czyli z początków kariery Holeckiej jako prezenterki Telewizji Polskiej.

- Nie spodziewałem, że znajdę materiał dzień po moich urodzinach! Wiadomości w południe prowadzi młoda Danuta Holecka - pisze twórca kanału "Taśmy profesjonalne Łukasz M.".

Jak zauważył portal Pikio, Danuta Holecka urodziła się do tego, by być prezenterką. Kobieta idealnie odnajduje się w roli prowadzącej wiadomości. Pewnie ze względu na swój talent, kobieta utrzymuje się w stacji po dziś dzień. Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 20 lat!

Musicie to zobaczyć. Bardzo się zmieniła?

Jak informował portal "Życie": KONTROLERZY ROZPOCZĘLI PRACĘ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI, KARY MOGĄ TRAFIĆ DO MILIONÓW POLAKÓW. JAK USTRZEC SIĘ ZAPŁACENIA NAWET 700 ZŁOTYCH

Przypomnij sobie: LOKALE GASTRONOMICZNE W CAŁEJ POLSCE PRZECHODZĄ MASOWE KONTROLE. NIE JEST DOBRZE, KLIENCI MAJĄ SIĘ CZEGO OBAWIAĆ