2 sierpnia kwadrat Słońca i Urana przyniesie nieoczekiwane i przyjemne zmiany w Byku i Lwie.

Normalna część życia wywróci się do góry nogami, Byk i Lew mogą uzyskać wolność tam, gdzie w ogóle o nią nie prosili, na przykład mogą zostać zwolnieni, eksmitowani z mieszkania, ich najlepszy przyjaciel może się z nimi kłócić.

Zarówno dla Byków, jak i Lewów wpłynie to na ich osobowość, aż do stresu i radykalnej zmiany poglądów na podstawowe rzeczy. W Byku wydarzenia będą prywatne i pozostaną „wśród nich”. We Lwowie będą kojarzeni z pracą, statusem społecznym, będą rezonować ze społeczeństwem.

10, a w pierwszych godzinach 11 sierpnia między skrzyżowaniem Księżyca i Urana i Merkurego powstanie kwadrat. Wprowadzi zmiany w Byku, Bliźniętach, Raku, Lwie i Pannie.

Ten aspekt przepowiada nieoczekiwane spotkanie, wiadomości lub podróż albo nieoczekiwany zwrot w spotkaniu, lub podróży. W Byku spotkanie lub wiadomości wywołają wielkie osobiste zmiany. Niestety nie najlepszy. Dlatego lepiej dla nich zrezygnować z podróży i mniej się komunikować.

Spotkanie lub wycieczka nie powróci do Bliźniaków. Jeśli nie chcą nieoczekiwanych problemów, lepiej, jak Byk, lepiej zostać w domu. Nowotwory nie powinny uczestniczyć w wydarzeniach grupowych, szkoleniach, wycieczkach, spotkaniach przyjaciół.

Lwy będą miały duży zwrot w swojej pracy. Można zwolnić lub wysłać w nieplanowaną podróż służbową. Panna może mieć trudności z podróżą do innego kraju. Mniejsze, ale równie nieprzyjemne, będą nieoczekiwanymi i nieprzyjemnymi wiadomościami z daleka, być może z anonimowego źródła.

Jak informował portal "Życie": KONTROLERZY ROZPOCZĘLI PRACĘ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI, KARY MOGĄ TRAFIĆ DO MILIONÓW POLAKÓW. JAK USTRZEC SIĘ ZAPŁACENIA NAWET 700 ZŁOTYCH

Przypomnij sobie: LOKALE GASTRONOMICZNE W CAŁEJ POLSCE PRZECHODZĄ MASOWE KONTROLE. NIE JEST DOBRZE, KLIENCI MAJĄ SIĘ CZEGO OBAWIAĆ

Portal "Życie" pisał również: WZRUSZAJĄCA POSTAWA KSIĘDZA ZASŁUGUJE NA NAŚLADOWANIE. NIEKTÓRZY PORÓWNUJĄ GO DO ŚW. FRANCISZKA, MÓWI, ŻE KAŻDY MA WSTĘP DO KOŚCIOŁA