Chciał osobnej sypialni, kuchni z salonem, garderoby i łazienki połączonej z wanną. Z tego powodu układ jego mieszkania powinien być najbardziej funkcjonalny. Fachowcy używali każdego milimetra przestrzeni.

Dzięki wiązce kuchnia jest oddzielona od salonu. W tym samym czasie wyszedł mały pokój połączony z podobnymi odcieniami ścian.

Ściany akcentujące wskazują strefę relaksu. Podkreśliły to panele 3D. Aby odświeżyć wnętrze, w pokoju pojawiły się żywe rośliny.

W kuchni pojawiła się mała jadalnia. Meble zostały ustawione bardzo wygodnie ze względu na nietypowy układ.

Kuchnia jest ozdobiona jasnymi i błyszczącymi fasadami. Tak się złożyło, że wypełniło pokój światłem.

Okap kuchenny wyróżnia się na tle kremowej kuchni.

Sypialnia

Ten pokój jest wyposażony w najbardziej przestronny. Szafa jest ukryta za lustrzanymi drzwiami przedziału wbudowanej szafy.

Sypialnia jest niewielka, dlatego postanowiono nie stawiać stolików nocnych. Zamiast tego za zagłówkiem zainstalowano wnękę z podświetleniem.

Korytarz

Na prawo od wejścia do mieszkania znajduje się także osobna garderoba. Został oddzielony od reszty pokoju przesuwanymi lustrzanymi drzwiami.

Łazienka

Komunikacja jest ukryta w ścianie. W rogu wstawiona łazienka. Wzdłuż ścian mieściło się wszystko, czego potrzebujesz do łazienki.

Jak informował portal „Życie”: NIETYPOWY NALOT NA CZĘSTO KUPOWANYCH OWOCACH POWINIEN MOCNO ZANIEPOKOIĆ POLAKÓW. JEST DLA NAS BARDZO NIEKORZYSTNY, JAK SIĘ GO POZBYĆ ZE SKÓRKI

Przypomnij sobie: KOBIETA MOŻE CZUĆ SIĘ PIĘKNA W KAŻDYM WIEKU. NIESAMOWITA PRZEMIANA TEJ KOBIETY POKAZUJE, ŻE NIE WARTO PATRZEĆ NA DATĘ URODZENIA

Portal „Życie” pisał również: NIESAMOWITA SYTUACJA Z UDZIAŁEM KOTA. GDY TYLKO DZIEWCZYNKA ZALAŁA SIĘ ŁZAMI, ZROBIŁ COŚ, CZEGO NIKT SIĘ PO NIM NIE SPODZIEWAŁ