Wesele powinno być najpiękniejszym dniem w życiu pary młodej oraz bardzo ważną okazją dla wszystkich gości, którzy im towarzyszą. Niestety, czasami coś może sprawić, że okazja ta zostanie zrujnowana.

Oczywistym jest, że na weselu obowiązują pewne zasady. Jedną z nich jest reguła, że uwaga wszystkich powinna być skupiona właśnie na nowożeńcach – dlatego niepisaną zasadą stało się to, że kobiety nie zakładają białych sukni ślubnych, a wszyscy goście skupiają się na najważniejszej parze wieczoru i wszelkie ogłoszenia, które mogłyby odwrócić uwagę innych od pary młodej (np. obwieszczenie zaręczyn czy ciąży) zostawiają na inną okazję.

Niestety, nie zawsze tak jest – czasami znajdzie się ktoś, kto zachowa się lub ubierze w sposób, który może być uznany za nietaktowny. Tak było w tym przypadku.

Panna młoda. Źródło: jadoreinstytut.com
Panna młoda. Źródło: jadoreinstytut.com

Gwiazdą wieczoru nie była panna młoda

Jak podaje portal Pikio, historia wydarzyła się na weselu kuzynki Bartka. To właśnie partnerka Bartka wzbudziła większe zainteresowanie niż sama panna młoda. Dlaczego?

Otóż mężczyzna zabrał ze sobą partnerkę, która stała się gwiazdą wieczoru. Jak twierdzi Bartek, wesele organizowane było nie tylko z miłości, ale także ze względu na ciążę panny młodej.

„Chłopak 28 lat, dziewczyna 23, brzuch lekko widoczny. Moja kuzynka, jako pani młoda, wyglądała naprawdę bardzo ładnie. No wiadomo, że w takim dniu to ona powinna być najważniejsza” – nakreślił sytuację mężczyzna.

Kombinezon. Źródło: avanti24.pl
Kombinezon. Źródło: avanti24.pl

„Wyglądała nieziemsko, ale to chyba dlatego, że nie ubrała się typowo na wesele, tylko jak na kolację biznesową. Inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć. Poza tym bardzo ładna, zgrabna i wysoka. Jakoś specjalnie się nie afiszowała, ale robiła furorę. Każdy tylko zerkał na nią. Po pani młodej widać było, że jest niezadowolona z konkurencji, bo chodziła ze skwaszoną miną” – dodał, opisując także wygląd swojej partnerki.

Okazało się, że kobieta o nienagannej figurze założyła ciemny, obcisły kombinezon i wysokie szpilki, co przyciągnęło uwagę gości. Wyglądała w nich obłędnie, a jej strój był bardziej intrygujący niż standardowa, biała sukienka panny młodej.

Świeżo upieczona żona źle się czuła z tym, że kto inny został gwiazdą wieczoru. Komentujący internauci uznali jednak, że nie było to celowym „skradnięciem show”, więc nie ma nic złego w zachowaniu partnerki Bartka.

Przypomnij sobie o… KATARZYNA PAKOSIŃSKA ZDRADZIŁA NAJWIĘKSZE SEKRETY SWOJEGO ŻYCIA DZIŚ. WYSZŁA ZA MĄŻ ZA PRAWDZIWEGO KSIĘCIA

Jak informował portal Życie: MĘŻCZYZNA WPADŁ W ISTNY SZAŁ. PASAŻEROWIE BYLI PRZERAŻENI. JAKIE KONSEKWENCJE ZOSTANĄ WYCIĄGNIĘTE WOBEC WANDALA

Portal Życie pisał również o… ZNANA AKTORKA W MOCNYCH SŁOWACH O KINDZE DUDZIE. JEJ WYPOWIEDŹ WYWOŁAŁA ZAMIESZANIE, INTERNAUCI KAZALI JEJ WYJECHAĆ Z POLSKI