Media obiegła bardzo ważna wiadomość na temat Jerzego Stuhra. Jak podawano, aktor w ciężkim stanie trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z przypuszczalnym darem mózgu. Miniony weekend aktor spędzał na Podhalu, gdzie w nocy z niedzieli na poniedziałek jego stan uległ znacznemu pogorszeniu.

Według informacji podanych przez przyjaciela aktora Jerzego Radziwiłowicza, Jerzy Stuhr przypuszczalnie doznał wylewu. Nie jest tajemnicą, że artysta przeszedł także zawał serca, oraz wygrał walkę z nowotworem krtani, a w tym wszystkim dzielnie wspierała go żona Barbara wraz z dziećmi.

Jerzy Stuhr. Źródło: fakt.pl
Jerzy Stuhr. Źródło: fakt.pl

Jerzy Stuhr wraca do zdrowia?

Jak się okazuje przed kilkoma godzinami w sieci pojawił się wpis dający wszystkim nadzieję na to, że Jerzy Stuhr rychło wróci do zdrowia.

Na Twitterze pojawił się post udostępniony przez dziennikarza Radia Zet - Przemysława Taranka. Dziennikarz udostępnił informację przekazaną przez syna chorego – Macieja Stuhra. Jest ona bardzo optymistyczna.

- Dobre wieści w sprawie stanu zdrowia Jerzego Stuhra. Aktor od wczoraj jest w szpitalu w Krakowie - dokąd trafił z udarem mózgu. Powoli wraca do siebie - napisał pracownik stacji.

Jak informował portal "Życie": MICHAŁ WÓJCIK NIE USTAJE W WALCE O ŻYCIE SWOJEJ UKOCHANEJ. PRZYJACIELE KABARECIARZA WYZNALI, JAK WYGLĄDA JEGO SYTUACJA DZIŚ

Przypomnij sobie: FANKI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN PRZYŁAPAŁY JĄ NA CZYMŚ NIEOCZEKIWANYM. POD ZDJĘCIEM W INTERNECIE CAŁA MASA KOMENTARZY Z ISTOTNYM PYTANIEM