Jak podaje "Pikio", aktor Maciej Stuhr, zwykle nie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego.

Jak się czuje Jerzy Stuhr

Tym bardziej szokujące jest to, że aktor zdecydował się udzielić oficjalnej informacji o stanie zdrowia swojego ojca Jerzego Stuhra, który w nocy z niedzieli na poniedziałek, nagle trafił pilnie do szpitala, gdzie okazało się, że aktor doznał udar mózgu, przy którym każda minuta zwłoki może przynieść tragiczne konsekwencje.

Objawy udaru obejmują:

  • Kłopoty z mówieniem i rozumienie tego, co mówią inni. Możesz doświadczyć zamieszania, wymawiać słowa lub mieć trudności ze zrozumieniem mowy.
  • Paraliż lub drętwienie twarzy, rąk lub nóg. Może wystąpić nagłe drętwienie, osłabienie lub porażenie twarzy, ręki lub nogi. Często dotyczy to tylko jednej strony ciała. Staraj się jednocześnie podnieść obie ręce nad głowę. Jeśli jedno ramię zacznie spadać, być może masz udar. Również jedna strona ust może opadać, gdy próbujesz się uśmiechnąć.
  • Problemy z widzeniem w jednym lub obu oczach. Możesz nagle mieć niewyraźne lub sczerniałe widzenie w jednym lub obu oczach lub możesz widzieć podwójnie.
  • Bół głowy. Nagły, silny ból głowy, któremu mogą towarzyszyć wymioty, zawroty głowy lub zaburzenia świadomości, może wskazywać na udar.
  • Kłopoty z chodzeniem. Możesz się potknąć lub stracić równowagę. Możesz również mieć nagłe zawroty głowy lub utratę koordynacji.

Jak informują media, w placówce do której trafił, został otoczony najlepszą opieką medyczną. Jak poinformował Maciej Stuhr w Radiu ZET, jego ojciec jest już w lepszym stanie i powoli wraca dopełni sprawności.

Dziennikarz Radia ZET Przemysław Taranek na swoim koncie na Twitterze opublikował dzisiaj informację, którą zdradził Maciej Stuhr.

Dobre wieści w sprawie stanu zdrowia Jerzego Stuhra. Aktor od wczoraj jest w szpitalu w Krakowie - dokąd trafił z udarem mózgu. "Powoli wraca do siebie" - przekazał @RadioZET_NEWS Maciej Stuhr.

Mamy nadzieję, że niebawem Jerzy Stuhr wróci do sprawności i nadal będzie aktywnie działał na scenie teatralnej.

O tym pisaliśmy: Miejsce spoczynku Kory Jackowskiej robi wrażenie. Napis umieszczony na płycie przykuwa uwagę

Zerknij: Jerzy Stuhr pilnie trafił do szpitala. Co się stało