Gdy kobieta dowiaduje się, że zostanie mamą, cały jej świat ulega zmianie. Zmieniają się priorytety, to wszystko, co miała już poukładane, ulega przewartościowaniu. O ile ma w sobie gotowość na zostanie matką, o tyle jej radość rośnie z każdym dniem, wraz z obawami o przyszłość i coraz krąglejszym brzuszkiem.

Tej radości po prostu nie da się ukryć

Wyświetl ten post na Instagramie.

Good night ✨ #momoftwo #Laura #annalewandowska

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Gdy dzidziuś pojawi się już na świecie, szczęśliwi rodzice chcą podzielić się powodami swojej radości z całym wszechświatem. Niezależnie od tego, czy szczęśliwy rodzic ma jedno dziecko czy więcej, każdy sukces, talent i osiągniętą nową umiejętność pociech, w oczach ich rodziców musi zobaczyć cały świat.

Ta chęć dzielenia się radością z innymi całkowicie naturalna. Współczesna technologia umożliwia większości ludzi na całym świecie dzielenie się wszystkim w internecie z innymi.

Wiedzą też o tym Anna i Robert Lewandowscy, którzy podobnie jak państwo Majdan, zasypują media społecznościowe zdjęciami i filmikami, na których widać ich dzieci.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Klara and Teddy ❤️ Morning workout and 16 days #Fighterchallenge Today Yoga Time 🧘🏻‍♀️🙌 ______________ Czas na REGENRACJE, to najważniejsza część w planie treningowym. Dzięki temu zadbamy o pełen komfort dla naszego ciała. Pamiętaj również o ŚNIE! SEN jest odpowiedzialny za regenerację organizmu, odpowiada za lepszą pamięć, odporność, reguluje gospodarkę hormonalną oraz wpływa na utratę wagi. _______________________ Dzisiaj CZAS NA YOGĘ! Kiedyś ktoś mi powiedział "jeżeli nie lubisz jogi... To znaczy, że ona jest dla Ciebie". 🧘🏻‍♀️🙌 Wieczorem wrzucę plan na jutro Jadłospis oraz poinformuję o kolejnych treningach LIVE🙌 _________________ #annalewandowska #challenge #workouttogheter #Klara #Fighterchallenge #DietandTrainingByAnn A

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

W materiałach, jakie Anna Lewandowska publikuje na swoim koncie na Instagramie, możemy być na bieżąco z codziennością rodzinki "Lewego". Szczęście, miłość troska i ciepło, jakie biją ze zdjęć publikowanych przez Annę Lewandowską przyciągają mnóstwo fanów, którzy kochają komentować to co widzą.

Instagram/annalewandowskahpba

Wy też lubicie dzielić się swoim szczęściem z innymi?

O tym pisaliśmy: Maryla Rodowicz zrobiła wstrząsające wyznanie. Nikt nie wiedział, że gwiazda przeżywa takie trudne chwile

Zerknij: Najnowsze informacje o przyszłorocznej waloryzacji rent i emerytur. Sprawdza się czarny scenariusz dla seniorów