Mały chłopiec był prawdziwym pasjonatem tańca. Dziecko potrafiło zarazić nim nawet największego sceptyka. Nie ważnie dla niego było z kim, tylko gdzie i kiedy.

Pewnego razu na przyjęciu chłopiec postanowił dać upust swoim tanecznym pragnieniom. Chlopiec postanowil poprosic do tanca kobietę. Nikt się nei spodziewal tego, co za pare minut się wydarzy.

Dziecko mialo ogromny talent taneczny. Dlatego tez nie wybralo obojetnie jakiej piosenki. Chlopiec zdecydowal się na to, że zatanczy cos naprawdę niezwyklego.

Chlopiec nie musial dlugo czekac na chetna do tanca kandydatkę. Sposrod tlumu gosci wylonila się kobieta w czerwonej sukience.

Para zdecydowala się zatanczyć "Lazginkę". Łazaginka to zgodnie z definicją pochodzącą ze słownika to: "taniec ludowy wywodzący się od ludu Lezgian z Kaukazu. To męski taniec solo (często z mieczem), a także taniec pary. Mężczyzna, naśladując orła, spada na kolana, skacze i tańczy zwięzłym krokiem oraz silnymi, ostrymi ruchami ramion i ciała. Kiedy taniec wykonywany jest w parach, pary się nie dotykają; kobieta tańczy cicho, patrząc na pokaz mężczyzny. "