Jak donosi "Lelum", piosenkarka znalazła się na językach całego świata, gdy pokazała się całkowicie sote.

Niezwykły projekt

YT

Celine Dion pokazuje fanom, z czego jest naprawdę zrobiona. 51-letnia zdobywczyni Grammy opublikowała nowe wideo do swojej piosenki „Imperfections”, w której nie ma makijażu. Film, nakręcony w czerni i bieli, przedstawia piosenkarkę ubraną w szeroką gamę strojów przeplatanych chwilami, gdy siedzi przy stole do makijażu, bierze chusteczkę i usuwa kosmetyki z twarzy.

YT

W ostatniej klatce filmu Dion pojawia się całkowicie bez makijażu. Zdjęcia są zsynchronizowane z przesłaniem piosenki. „Mam własne niedoskonałości / Mam własne blizny do ukrycia / Mam własne niedoskonałości / Nie mogę utrzymać twojego serca, gdy naprawiam moje”, śpiewa w refrenie.

YT

„Niedoskonałości” pojawią się na nowym albumie Diona „Odwaga”, które ukaże się 15 listopada. Wygląd Dion - szczególnie jej waga - były przedmiotem pewnej analizy w ciągu ostatniego roku, ale powiedziała, że jest zdrowa . „To prawda, że ​​jestem trochę szczuplejsza. Wszystko jest w porządku, nic złego się nie dzieje”.


YouTube/CelineDion

O tym pisaliśmy: Prezydent Andrzej Duda z pomysłem dla dzieci. Uczniowie otrzymają bon na wakacje, sprawdź, w jakiej wysokości

Zerknij także tutaj: Jeśli martwisz się o swoją rodzinę, ta modlitwa do Matki Bożej Cię wesprze

Przypominamy także o tym: Tajemnice Papieża Franciszka powoli wychodzą na jaw. W międzyczasie poznajmy jego codzienność. Z czego zrezygnował Papież