Jak podaje "Lelum", kobieta odsłoniła swojego zdradzającego narzeczonego jako szczura miłości, którym naprawdę jest przed wszystkimi ich przyjaciółmi i rodziną. To musiało być dla niego bolesne.

Zemsta Panny Młodej

Odkryła wszystkie szczegóły romansu swojego partnera poprzedniej nocy, kiedy miała go poślubić i postanowiła odzyskać swoją godność w twórczy sposób. Panna młoda - która używa pseudonimu Casey - postanowiła podjąć drastyczne kroki w celu poniżenia swojego zdradzającego narzeczonego.

YT

W osobistym eseju, który po raz pierwszy pojawił się w Whimn, panna młoda opisała, jak
„spędzała czas w lśniącym pokoju hotelowym” w noc przed ślubem, kiedy powiedziała, że ​​„telefon brzęczał po drugiej stronie pokoju”. Zbiło ją to z tropu, twierdzi, że „wiadomość była serią zrzutów ekranu z numeru, którego nie rozpoznałam”, a następnie tekst za tekstem „Nie chciałbym za niego wyjść".

YT

Nie chcąc uwierzyć w to, co zobaczyła, panna młoda zdała sobie sprawę, że „zrzuty ekranu były rozmowami między przyszłym mężem a inną kobietą”. I twierdzi, że nie była to tylko jedna lub dwie wiadomości, ale „mnóstwo ich, w tym selfie pary”.

Co gorsza, panna młoda twierdzi, że druga kobieta „była całkowitym przeciwieństwem” jasnoskórej blondynki o młodej „ciemych włosachi i oliwkowej skórze”. Nic dziwnego, że panna młoda przypomina sobie, jak „wybuchła zawstydzonymi i dławiącymi łzami”, podczas gdy jej druhny gromadziły się wokół niej, „grożąc wszelką przemocą przeciwko niemu”.

Ale chociaż jej najbliżsi przyjaciele „nalegali [natychmiast] zadzwonić do niego i odwołać ślub”, udręczona panna młoda postanowiła się z tym przepsać ... a potem wpadła na genialny plan odzyskania siebie. Po tym, jak „nie mrugnęła okiem”, powiedziała swoim przyjaciołom, że „zamierza” go „wydać” przed przyjaciółmi i rodziną.

YT

Idąc alejką z „dla pary młodej” w wymarzonej sukience, a następnie porównała ją do „tylko kostiumu”, panna młoda ujawniła wszystko o romansie partnera, czytając jego zgrabne wiadomości tekstowe zamiast własnej przysięgi. Od nazywania ciała swojej kochanki „cholernym niewiarygodnym” do żałowania, że ​​„narzeczona ma połowę umiejętności, które robisz”, pogardliwa panna młoda nie szczędziła ciosów.

YT

Twierdzi, że nawet przeczytała wiadomość z oceną X: „Tak bardzo za tobą tęsknię, nie mogę przestać myśleć o pieprzeniu wszechczasów… Nigdy wcześniej nie miałem tego rodzaju połączenia”.

Panna młoda następnie pisze, że pan młody nie miał innego wyboru, jak tylko po cichu opuścić ślub.

Co sądzicie o zemście panny młodej?

O tym pisaliśmy: Andrzej Duda mówi o szczepionce na koranawirus. Te słowa zaskoczyły wielu Polaków

Zerknij: Małgorzata Rozenek – Majdan napisała zaskakujące słowa na swoich mediach społecznościowych. Rozwiała wątpliwości fanów na temat związany z jej ciążą