Chyba każda kobieta czasami marzy o tym, by zrobić się na bóstwo. Taka szybka metamorfoza potrafi poprawić humor, podnieść na duchu i zwiększyć naszą pewność siebie.

O tym, że makijażem możemy całkowicie odmienić swoje oblicze, szczególnie dobrze wiedzą profesjonalne makijażystki. Ta seniorka postanowiła poprosić wnuczkę-wizażystkę o pomoc w przemianie.

Niesamowita przemiana staruszki

Choć makijaż jest doskonałym narzędziem do wykonania niesamowitych przemian, nie można zapominać o jednej ważnej rzeczy – o umiejętnościach. To właśnie one odgrywają ogromną rolę, gdyż tylko umiejętnie wykonany make-up będzie dobrze wyglądał.

Źródło: Instagram
Źródło: Instagram

Portal Pikio zwrócił uwagę na pewne nagranie, które dotyczy właśnie szybkiej metamorfozy. Główną bohaterką jest staruszka, której wnuczka zrobiła jej rewelacyjny makijaż. Zobaczyło go już ponad 2 miliony internautów.

Makijaż wykonała Goar Avetisyan, wizażystka z Moskwy, która chętnie maluje się tak, by wyglądać jak znane aktorki lub nawet księżniczki z bajek Disneya. Kobieta ma doświadczenie także w malowaniu innych na sesje zdjęciowe. Teraz spróbowała swoich umiejętności na babci.

„Moja ukochana babcia - bardzo tęsknię za rodziną i domem - od dłuższego czasu chciałam opublikować ten proces przygotowań, ale nie miałam dość czasu. Po prostu zerknij na jej twarz, wygląda jakbym miała ją torturować. Mówi też w filmie po ormiańsku: "lepiej pójdź ze mną do lekarza, a nie do stylistów" i że spaliłam jej włosy. Oczywiście to żart z jej strony. A wy tęsknicie za babciami i dziadkami?” – podpisała swój post.

Najpierw podcięła końcówki włosów babci, następnie pofarbowała je. Później zrobiła lekkie loki i zajęła się makijażem. Po skończeniu metamorfozy seniorka wygląda obłędnie!

Źródło: Instagram
Źródło: Instagram

Przypomnij sobie o… LEWANDOWSCY UDALI SIĘ NA WAKACYJNY WYPOCZYNEK. GDZIE ZNAJDUJE SIĘ BAJECZNE MIEJSCE ZE ZDJĘĆ POPULARNEJ TRENERKI

Jak informował portal Życie: ZNANY AKTOR BYŁ PO "DRUGIEJ STRONIE". OPOWIADA CO TAM ZOBACZYŁ, JEGO WYZNANIE PORAŻA

Portal Życie pisał również o… GDAŃSK: REKORDOWA LICZBA WNIOSKÓW ZŁOŻONYCH W RAMACH BUDŻETU OBYWATELSKIEGO. TRWA WERYFIKACJA