Elżbieta Dmoch byłam jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek przełomu lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Wokalistka zespołu dwa plus jeden była niebywale rozpoznawalna. Ona jak i kolejny założycieli zespołu Janusz Kruk, przenieśli swoją relację zawodowo na życie prywatne. Po latach związku pobrali się lecz ich związek nie przetrwał. Co teraz dzieje się z Elżbietą Dmoch?

Co się dzieje z Elżbietą Dmoch?

Po rozstaniu, które wydarzyło się z winy Janusza kruka, które zostawił wokalistkę dla innej kobiety, wszyscy mówili o tym jakoby wokalistka czekała na to aż ukochany mąż do niej wróci. Niestety kobieta nie doczekała się tego. Kruk zmarł na zawał. Na krótko po tym zdarzeniu wokalistka postanowiła rzucić swoją karierę muzyczną. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych Dmoch postanowiła wrócić na scenę, jak się później okazało nie na długo. Dodatkowo kobieta nie utrzymuje kontaktów z bliskimi oraz przyjaciółmi.

elżbieta Dmoch fot. VIVA
elżbieta Dmoch fot. VIVA

- Elżbieta nie chce pomocy i odtrąca każdy życzliwy gest. Dobrze, że chociaż przyjmuje skromną emeryturę, jaką co miesiąc przynosi jej listonosz oraz zaczęła pobierać pieniądze z tantiem - mówił w jednym z wywiadów, cytowany przez Vivę, Cezary Szlązak, członek 2 Plus 1.

Oprócz tego, że doskwiera jej samotność, Elżbieta Dmoch jakiś czas temu straciła również swoje mieszkanie. Po wyprowadzce z Warszawy osiedliła się w wsi w okolicach

Czasem spotykam się z fanami i wiem, że by tego chcieli. Ale nie ma o tym mowy. Nigdy nie wrócę do śpiewania. To zamknięty rozdział. Straciłam miłość do muzyki i ludziom nic do tego - mówiła w ubiegłym roku w rozmowie z Faktem.

Jak informował portal "Życie": Jak ocenia Marię Kaczyńską żona Rafała Trzaskowskiego? Małżonka rywala obecnego prezydenta w mocnych słów o byłej Pierwszej Damie