Żłobek na poznańskim Grunwaldzie nadal funkcjonuje, mimo iż znajdowało się w nim dziecko zarażone koronawirusem. W żłobku nie podjęto decyzji o zamknięciu placówki objęcia i objęciu kwarantanną wszystkich znajdujących się pod jej opieką przedszkolaków oraz personelu.

Dwulatek zarażony koronawirusem

Informacje o tym, że w jednym z poznańskich przedszkoli znajduje się zarażony Korona wirusem Dwulatek przekazał sanepid. W oficjalnej informacji nie ujawniono jednak o którą placówkę chodzi. Jak jednak wiadomo jest ona ciągle otwarta.

Koronawirus w przedszkolu!/screen Pixabay
Koronawirus w przedszkolu!/screen Pixabay

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez tenpoznan.pl, to już druga placówka Opiekuńcza, w której wykryto obecność koronawirusa. Jak podaje sanepid rodzice czekają na wyniki testów na jego obecność.

Jaki jest stan zdrowia Dwulatka oraz jego rodziców nie wiadomo. Mediach nie pojawiła się żadna oficjalna informacja na ten temat. Nie wiadomo także o którą placówkę chodzi.

Jak informował portal "Życie": W INTERNECIE ZNALAZŁO SIĘ PRZYPRAWIAJĄCE O CIARKI NAGRANIE MIESZKAŃCA POŁUDNIA POLSKI. SCENY JAK Z FILMU, POGODA DAŁA POPALIĆ

Przypomnij sobie: ZNANY POLITYK ZOSTAŁ OJCEM PO RAZ JEDENASTY. OKOLICZNOŚCI NARODZIN DZIECKA ZADZIWIAJĄ, INFORMACJE O MATCE MALUSZKA SĄ TRUDNE DO UWIERZENIA