Jak donosi "Pikio", panna młoda straciła pamięć dziewiętnaście dni po ślubie z ukochanym. To, co się im przytrafiło wzrusza do łez.

Niezwykła miłość

Niecałe trzy tygodnie po swoim wyjątkowym dniu, Justice miała poważny wypadek samochodowy. Uderzyła się w głowę tak mocno, że straciła wspomnienia z około pięciu tygodni, w tym dzień ślubu.

Na szczęście po intensywnej terapii fizycznej jej ciało wyzdrowiało, ale bez względu na to, jak bardzo się starała, po prostu nie mogła sobie przypomnieć dnia, w którym powiedziała „tak”.

YT

Wyobraź sobie, jak dziwnie musiało być, gdy patrzyła na własne zdjęcia z dnia ślubu. Rozpoznała się na zdjęciu, stojącą obok męża, uśmiechniętą i szczęśliwą… ale nic z tego nie pamiętała.

YT

Mniej więcej miesiąc po katastrofie w końcu wyznała Jeremy'emu, że nie pamięta ich ślubu. Odpowiedź Jeremy'ego była tak idealna, jak tylko możesz sobie wyobrazić: powiedział jej, że powinni wziąć drugi ślub! Rozpoczęli kampanię GoFundMe, aby zebrać fundusze na nadchodzący ślub, a jeśli uda im się zdobyć wystarczającą ilość pieniędzy, nadejdzie czas, aby wesele odbyło się w pierwszą rocznicę, która zbliża się w sierpniu.

„Naprawdę przeżyliśmy trudne chwile i naprawdę mogliśmy skorzystać z pomocy, jaką każdy może zaoferować. Robimy to zbieranie funduszy, aby nas odciążyć i pomóc nam zrobić to jeszcze raz w rocznicę, abyśmy mogli mieć pamięć, o której oboje możemy rozmawiać i wspominać, nie powodując przy tym gniewu ”- napisał Jeremy na stronie internetowej.

Choć szkoda, że ​​Justice musiała przeżywać tak wiele bólu w sercu, cieszymy się, że znów będą mieli wyjątkowy dzień. Jesteśmy tak szczęśliwi, że Stamperowie będą mogli żyć „długo i szczęśliwie”!


YouTube/NT

O tym pisaliśmy: 86-letnia wdowa otrzymała horrendalnie wysoki rachunek za gaz. Kobieta twierdzi, że używa bardzo mało gazu, a musi zapłacić ponad 20 tys złotych

Zerknij: 02.06.2020 rok. Wciąż płyną smutne wieści z Ministerstwa Zdrowia. Pojawiły się nowe statystyki zakażeń