Jak donosi "sport.se.pl", naszego Adama Małysza dopadła kwarantanna z powodu uzyskanego pozytywnego testu na obecność koronawirusa. Na szczęście sportowiec nie odczuwa żadnych dolegliwości, ani objawów. Gdyby nie informacja, że wynik jego testu jest dodatni, zapewne zakażenie jak przyszło, tak by minęło.

Adam Małysz nie ma cienia wątpliwości

Słowa skoczka o żonie Izie są wzruszające i dowodzą, że zawsze może na nią liczyć. Wynika z nich, że nie ma żadnych wątpliwości, że gdyby źle się poczuł, nie wahałaby się poświęcić i opiekować się nim, aż wyzdrowieje.

YT

W trudnych momentach, gdyby nagle pogorszyło mi się zdrowie lub nastrój, będzie przy mnie Iza. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, a kwarantanna się nie przeciągnie.

Ciągle zajęty Adam Małysz, zapewne nie przebywa w domu z rodziną tyle czasu, ile by chciał. Zaistniała sytuacja niejako zmusiła go do pozostania w domu, gdyż został objęty kwarantanną. Nasz mistrz jednak nie narzeka na kwarantannę, znajdując jej dobre strony.

Mam dom, a przy nim duży ogród, w którym zawsze jest, co robić. Na pewno znajdę sobie jakieś zajęcia. A trochę czasu spędzonego u siebie, bez wyjazdów, też dobrze mi zrobi.

Tydzień temu, na jego profilu na Instagramie pojawił się post, w którym sportowiec przekazuje wiadomość o zakażeniu koronawirusem. Przestrzega też, aby uważać i zachowywać się w sposób bezpieczny.

Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia. Ruszyły także procedury obowiązujące w takiej sytuacji, a więc między innymi kwarantanna oraz poinformowanie osób, z którymi się spotykałem. Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnich dniach, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności. Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą – dbajcie o siebie i uważajcie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Witajcie kochani. Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia. Ruszyły także procedury obowiązujące w takiej sytuacji, a więc między innymi kwarantanna oraz poinformowanie osób, z którymi się spotykałem. Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnich dniach, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności. Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą – dbajcie o siebie i uważajcie.

Post udostępniony przez Adam Małysz (@adammalyszofficial)

O tym pisaliśmy: Nadchodzi okres wakacyjnych wyjazdów. Czy możemy się spodziewać wzrostu zakażeń

Zerknij: Polskie lasy zostały opanowane przez "latające kleszcze". Jak się przed nimi chronić