Jak podaje portal „Pikio”, ksiądz w trakcie obrzędu chrztu zrobił coś, co rodzicom i zebranym na uroczystości gościom zmroziło krew w żyłach. Nie ma wątpliwości, że tego dnia długo nie zapomną. Opublikowane w Internecie nagranie oburzyło internautów.

Nagranie

Nagranie z chrztu wykonane przez jednego z gości zostało usunięte niedługo po opublikowaniu, ale jak wiadomo w Internecie nic nie ginie i wideo po raz kolejny pojawiło się w sieci. Na filmiku widzimy rodziców, którzy trzymają do chrztu swoje maleńkie dziecko i podchodzą do duchownego. Dzieciątko przez cały czas płakało nie rozumiejąc tego, co dzieje się wokół niego.

Rodzice starali się uspokoić dziecko, ale chłopiec nie przestawał płakać. Wszyscy mieli nadzieję, że ksiądz postara się sprawnie i szybko dopełnić obrzędu. Nikt nie spodziewał się, że stanie się coś takiego.

YouTube

Oburzające zachowanie duchownego

Kiedy chłopiec zaczął się wyrywać, duchowny wymierzył mu policzek. Wówczas mama dziecka, starała się odciągnąć rękę kapłana, ale nie była w stanie tego zrobić. Udzielający sakramentu ksiądz ścisnął buzię dziecka. Uczestnicy chrztu patrzyli na to z przerażeniem.

Nagranie odbiło się bardzo głośnym echem w Internecie. Internauci, podobnie jak obecni na ceremonii goście, nie mogli uwierzyć, że duchowny mógł zrobić coś podobnego wobec bezbronnego dziecka. Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

Jak oceniacie całą sytuację?

To też może cię zainteresować: Dziewczyna podpaliła liść laurowy na prośbę babci. Gdy zobaczyła co się stało, od razu wzięła kolejny, niesamowita rzecz

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Fani martwią się o Tatianę Okupnik. Czy wokalistka zmaga się z problemami zdrowotnymi? Jej najnowsze zdjęcia zaniepokoiły internautów

O tym się mówi: Małopolska: nowe zakażenia koronawirusem w województwie. Niepokojące dane z sanepidu w Krakowie