"Onet" zachwycił się pewną sztuczką, jaką podzielił się na swoim profilu na Instagramie jeden z internautów.

Szybko, prosto i bez łez

W sieci krąży wiele różnych filmików pokazujące fajne, czasem na prawdę skuteczne sztuczki na codzienne problemy, ulepszenia różnych czynności lub różne zastosowania jednego przedmiotu, czy środka. Sposób najszybszego na świecie obierania cebuli także znalazł swoje miejsce w czeluściach internetu! Ten nader krótki filmik w mig zdobył popularność.

Mężczyzna ujawnił swój niesamowicie prosty sposób obierania cebuli - nie będzie łez, ani kręcenia w nosie. Użytkownik Instagrama James Rembo podzielił się swoją łatwą wskazówką, twierdząc, że był to „najlepszy sposób na obieranie cebuli”.

Instagram/James Rembo

Zamiast bawić się palcami z kruchymi łupinkami, James powiedział, że po prostu musisz dać temu porządny, twardy cios. Zacznij od przekrojenia cebuli na pół i usunięcia łodygi, a następnie po prostu uderz ją pięścią.

Siła sprawi, że cebula się wygnie, co sprawi, że sztywne łupinki same odpadną. Następnie możesz po prostu zdjąć luźną skórkę z cebuli, nie brudząc sobie palców.

Od tego czasu ta metoda stała się popularna i rozprzestrzeniła się po internecie niczym wirus, otrzymując prawie 3000 polubień od momentu udostępnienia. Inni użytkownicy byli zdumieni, a jedna kobieta twierdziła, że ​​„zmieniło to jej życie”.

Co sądzicie o tej poradzie? Znacie równie szybkie i skuteczne sposoby obierania cebuli w sekundę? Podzielcie się nimi w komektarzach na naszym profilu na Facebooku!

O tym pisaliśmy: Pełnomocnictwo sporządzone notarialnie - na jego podstawie kupisz dom, ale listu na poczcie nie dostaniesz

Zerknij: Czy Łukasz Szumowski nadużywa swojego stanowiska? Są najnowsze analizy działalności ministra zdrowia