Prawdopodobnie mi nie uwierzysz, bo to dość dziwne stwierdzenie. Ale powinieneś tylko spojrzeć na swoje małe palce i przeczytać zapis. Będziesz zaskoczony.

Typ 1

Gdy czubek małego palca dotrze do pierwszej linii palca serdecznego. Takie osoby cechuje równowaga i dobre umiejętności organizacyjne. Kochają, kiedy w domu jest w porządku i wszystko jest na swoim miejscu.

Po prostu nie mogą znieść niepewności. Faktem jest, że ludzie tego typu zawsze mają wszystkie myśli w uporządkowaniu, a także rzeczy w szafie. Uważnie analizujesz wszystko i dopiero wtedy podejmujesz decyzję. Jesteś bardzo pewną siebie osobą, która nie będzie komunikować się z głupcami.

Wpisz 2

Mały palec kończy się tuż pod pierwszą linią palca serdecznego. To bardzo emocjonalni i wrażliwi ludzie, gotowi pomagać innym w każdej sytuacji. Jesteś prawdziwym empatą, który odczuwa ból i doświadczenie innych.

Bardzo cię boli, gdy rodzina i przyjaciele nagle ranią cię swoimi słowami. Ponadto możesz bezwarunkowo ufać innym. I bardzo często używają go przeciwko tobie.

W rzeczywistości boisz się, że będziesz obrażony i zraniony. Dlatego starasz się udawać, że nie potrzebujesz nikogo w tym życiu, chociaż w głębi duszy chcesz spotkać swoją prawdziwą miłość.

Wpisz 3

Trzeci typ obejmuje osoby, których mały opuszek palca znajduje się nieco powyżej pierwszej linii palca serdecznego. Tacy ludzie zawsze starają się dawać z siebie wszystko, co dotyczy nie tylko pracy, ale także relacji. Uczysz wszystkich i wykonujesz swoją pracę szybko i skutecznie.

Jesteś niezwykle hojną osobą, która jest po prostu uwielbiana w społeczeństwie. Ponadto tacy ludzie zawsze będą mówić prawdę twarzą w twarz. A w kręgu ich komunikacji wszyscy są prawie tacy sami. Żądasz uczciwego traktowania. Masz wielu przyjaciół, ponieważ wiedzą, że wiesz, jak zachować tajemnicę.

Do jakiego rodzaju należysz?

Jak informował portal „Życie”: NIETYPOWY NALOT NA CZĘSTO KUPOWANYCH OWOCACH POWINIEN MOCNO ZANIEPOKOIĆ POLAKÓW. JEST DLA NAS BARDZO NIEKORZYSTNY, JAK SIĘ GO POZBYĆ ZE SKÓRKI

Przypomnij sobie: KOBIETA MOŻE CZUĆ SIĘ PIĘKNA W KAŻDYM WIEKU. NIESAMOWITA PRZEMIANA TEJ KOBIETY POKAZUJE, ŻE NIE WARTO PATRZEĆ NA DATĘ URODZENIA

Portal „Życie” pisał również: NIESAMOWITA SYTUACJA Z UDZIAŁEM KOTA. GDY TYLKO DZIEWCZYNKA ZALAŁA SIĘ ŁZAMI, ZROBIŁ COŚ, CZEGO NIKT SIĘ PO NIM NIE SPODZIEWAŁ