Powiedz życzenie i wybierz jedną z tych róż. Wybór powinien być losowy, wybierz kwiat, który natychmiast przyciągnie wzrok.

Każda z tych róż coś ukrywa, więc zaufaj swojej intuicji.

Jeśli wybrałeś różę № 1

Dominują emocje. Różę tę wybierają delikatni i romantyczni ludzie, których łatwo zranić do żywego. Można śmiało powiedzieć, że masz czystą i szlachetną duszę, często zasmuconą niesprawiedliwością tego świata. Otaczają cię tylko ludzie, którym naprawdę możesz zaufać, na których możesz polegać w trudnych czasach. Twoje życzenie spełni się bardzo szybko, tylko to wymaga więcej twojej inicjatywy.

Jeśli wybrałeś różę № 2

Ta róża symbolizuje miłość we wszystkich jej przejawach. Dlatego ludzie, którzy wybiorą ten kwiat, są gotowi na wszystko ze względu na prawdziwe uczucia. I są bardzo wytrwali, wszystkie ich myśli i działania podlegają logice i zawsze doprowadzają wszystko do końca. A wszystko to dla ich własnych celów, które naprawdę mogą ich uszczęśliwić. Twoje życzenie się spełni, ale nie do końca tak, jak się spodziewasz.

Jeśli wybrałeś różę № 3

Lekcy ludzie, którzy są zawsze otwarci na komunikację. To nie jest typowe dla ciebie, aby komplikować swoje życie, ponieważ jesteś optymistą i dzielisz się tym pozytywnie z innymi. Jasne osobowości, które są zawsze lubiane w każdym otoczeniu. I oczywiście twoje życzenie się spełni, ale będziesz musiał trochę poczekać.

Jeśli wybrałeś różę № 4

Niezwykłość mocno cię dotyczy. Nawet teraz nie możesz być pewien, że wybrałeś tę różę, może kwiat cię wybrał? Dla ciebie świat jest zupełnie inny niż dla innych, ponieważ widzisz wszystko w najdrobniejszych szczegółach. We wszystkim na tym świecie widzisz znaczenie, a środowisko postrzega cię jako mądrą i poważną osobę. Spełnienie twojego pragnienia zależy tylko od ciebie, od twojego nastroju i decyzji.

Jeśli wybierzesz różę № 5

Róża zmian i postępu we wszystkich aspektach życia. Teraz twoje życie się zmienia i masz więcej możliwości. Istnieje wiele ścieżek, które prowadzą do różnych konsekwencji. Czy to nie interesujące? Wiele zyskałeś z życia, ale to nigdy cię nie powstrzyma. Twoje pragnienie wkrótce stanie się całkowicie inne, ponieważ wszystko się zmienia. Lepiej więc pomyśleć o czymś innym.

Jak informował portal „Życie”: NIETYPOWY NALOT NA CZĘSTO KUPOWANYCH OWOCACH POWINIEN MOCNO ZANIEPOKOIĆ POLAKÓW. JEST DLA NAS BARDZO NIEKORZYSTNY, JAK SIĘ GO POZBYĆ ZE SKÓRKI

Przypomnij sobie: KOBIETA MOŻE CZUĆ SIĘ PIĘKNA W KAŻDYM WIEKU. NIESAMOWITA PRZEMIANA TEJ KOBIETY POKAZUJE, ŻE NIE WARTO PATRZEĆ NA DATĘ URODZENIA

Portal „Życie” pisał również: NIESAMOWITA SYTUACJA Z UDZIAŁEM KOTA. GDY TYLKO DZIEWCZYNKA ZALAŁA SIĘ ŁZAMI, ZROBIŁ COŚ, CZEGO NIKT SIĘ PO NIM NIE SPODZIEWAŁ