To już czas na kolejny etap w życiu Ani i Grzegorza Bardowskich. Małżonkowie i rodzice postanowili wybudować własny dom. To najlepszy moment zwłaszcza przy dzieciach.

Bardowscy budują dom

Grzegorz i Ania Bardowscy z programu „Rolnik szuka żony” czas kwarantanny spędzają wspólnie ze swoimi dziećmi w domu. Ania zdecydowała się pokazać na swoim profilu na Instagramie to, jak rodzice umilają swoim dzieciom czas, który muszą spędzić w domu.

Grzegorz i Ania Bardowscy są rodzicami Liwii oraz Jasia. Dziewczynka wkrótce skończy pięć miesięcy, Jasiu ma już za to ponad trzy lata. Teraz rodzice zdecydowali się na kolejny krok. Budowa własnego domu pozwoli im wyprowadzić się od rodziców i zacząć wreszcie żyć po swojemu.

Ania z „Rolnik szuka żony” pokazała swojego syna. Źródło: Instagram
Ania z „Rolnik szuka żony” pokazała swojego syna. Źródło: Instagram
Ania z „Rolnik szuka żony” pokazała swojego syna. Źródło: Instagram

Faktem budowy podzieliła się na swoim Instagramie zona rolnika. Ania pochwaliła się tym, jak będzie wyglądał ich przyszły dom. Jak się okazuje do małżeństwa będzie miał 222 metry kwadratowe. Znajdą się w nim salon z jadalnią, dwie garderoby i łazienki oraz cztery sypialnie. Dodatkowo dom posiada będzie dwa Tarasy oraz garaż. Póki co na miejscu wymarzonego domu jeszcze nic nie powstało ale widzę trzy prace idą wielką parą! Już niedługo będziemy mogli oglądać relację, w których bardzo owcy zmagać będą się z najlepszym – wykończeniem!

- To jedne z pierwszych zdjęć na naszej budowie. Do stalowej rocznicy nam jeszcze trochę brakuje, ta przypada na 11 rok po ślubie, ale jedno jest pewne, nasz dom ma już solidny fundament. Trochę ciężkiego sprzętu, piachu, stali, rur - nie sądziłam, że tak to może cieszyć - napisała Bardowska.

Jak informował portal „Życie”: ZASKAKUJĄCO DUŻY WZROST CEN W POLSKICH MIASTACH TURYSTYCZNYCH. POLACY NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ, SĄ NIEBYWALE OBURZENI