Adam Małysz to jeden z najpopularniejszych polskich sportowców. Mężczyzna podzielił się w mediach społecznościowych przykrą wiadomością. Jak się okazuje, skoczek narciarski został zarażony koronawirusem.

„Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia.”

„Ruszyły także procedury obowiązujące w takiej sytuacji, a więc między innymi kwarantanna oraz poinformowanie osób, z którymi się spotykałem. Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa.”

Witajcie kochani. Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w...

Posted by Adam Małysz on Monday, June 22, 2020

„To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnim czasie, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności” – pisał w swoim wczorajszym oświadczeniu.

Ważna informacja o Apoloniuszu Tajnerze

Na jaw wyszło, że jedną z osób, z którymi Adam Małysz widział się w ostatnim czasie, był Apoloniusz Tajner. Jak donosi Pikio, podjęto już odpowiednie kroki.

- Przebywam obecnie w Krakowie. Zamknęliśmy także biuro PZN-u, żeby nie narażać innych osób. Adam był w biurze w czwartek, ale spotkał się tylko ze mną i sekretarzem generalnym – mówił Apoloniusz Tajner.

Adam Małysz i Iza Małysz. Źródło: Instagram
Adam Małysz i Iza Małysz. Źródło: Instagram
Adam Małysz i Iza Małysz. Źródło: Instagram

Apoloniusz Tajner ujawnił, że w środę zamierza przebadać się na obecność COVID-19, jednak już od piątku poddał się domowej kwarantannie. Polska kadra skoczków narciarskich jest obecnie w hotelu w Wiśle i, po uzgodnieniu z kierownictwem, póki co tak pozostanie – obecnie w hotelu nie ma innych gości.

Apoloniusz Tajner podkreśla, że jest to nieoficjalna kwarantanna, o której wie już Ministerstwo Sportu i sanepid. Co dalej? Decyzja co do zgrupowania zapadnie w ciągu 5 dni. Zawodnicy nie przerywają jednak treningów na skoczni.

Przypomnij sobie o… SPRAWDZONE NATURALNE METODY NA ODSTRASZENIE KLESZCZY. WYSTARCZĄ ODPOWIEDNIE ROŚLINY, BY POZBYĆ SIĘ ICH Z OGRÓDKA

Jak informował portal Życie: SIOSTRA ANNY PRZYBYLSKIEJ PODZIELIŁA SIĘ PORUSZAJĄCĄ FOTOGRAFIĄ ZE SZPITALA. TO MOŻE SPOTKAĆ KAŻDEGO

Portal Życie pisał również o… KRAKÓW: SŁUŻBY PROWADZIŁY WIELOGODZINNE DZIAŁANIA W JEDNEJ Z DZIELNIC. POTWIERDZONO WYCIEK GAZU