Adam Małysz to jeden z najpopularniejszych polskich sportowców. Mężczyzna podzielił się w mediach społecznościowych przykrą wiadomością. Jak się okazuje skoczek narciarski złapał koronawirusa.
Na facebookowym profilu sportowca możemy przeczytać post.

Adam Małysz fot. Radio Zet
Adam Małysz fot. Radio Zet

"Witajcie kochani.
Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia.
Ruszyły także procedury obowiązujące w takiej sytuacji, a więc między innymi kwarantanna oraz poinformowanie osób, z którymi się spotykałem. Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnim czasie, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności.
Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą – dbajcie o siebie i uważajcie" - czytamy na profilu Adama Małysza.

Wydawać by się mogło, że sytuacja związana z koronawirusem w Polsce jest dość opanowana – wszystko ze względu na fakt, że rząd zdejmuje kolejne obostrzenia, co sugeruje, że jesteśmy w stanie kontrolować rozwój pandemii. Niestety, to tylko mylne wrażenie – doniesienia o kolejnych zachorowaniach oraz ogniskach COVID-19 pokazują, że prawda jest zgoła inna.

Witajcie kochani. Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w...

Gepostet von Adam Małysz am Montag, 22. Juni 2020

Przypomnij sobie o: W tym roku podróżni nie skorzystają z popularnego połączenia. Jakie są przyczyny

Jak informował portal Życie: Zwiększa się liczba zakażeń w województwie. Jest aktualny bilans dla regionu

Portal Życie pisał również o: Niebezpiecznie na drogach w województwie. W ostatni weekend aż 13 zdarzeń. Jaki jest bilans i przyczyny