Agnieszka Woźniak-Starak przez kilka miesięcy niemal nie pokazywała się publicznie, nie udzielała się także w mediach społecznościowych i zrobiła sobie dłuższą przerwę zawodową.
Musiała nabrać sił po stracie męża, Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął w wypadku na jeziorze Kisajno w sierpniu 2019 roku.
Teraz popularna prezenterka wraca do dotychczasowego życia. Powoli zaczyna odnajdywać się w swoich dotychczasowych rolach, wraca do pełnienia swoich obowiązków, pokazuje się fotoreporterom i zaczyna coraz więcej publikować w mediach społecznościowych.

Agnieszka Woźniak-Starak znów się uśmiecha

Po tak tragicznym wydarzeniu, jakim była śmerć męża dziennikarki Piotra Woźniaka-Staraka, Agnieszka na długo zniknela z zycia mdialnego. Na szczescie nad Agnieszką czuwali jej bliscy orz przyjaciele.
Od pewnego czasu dziennikarka wrocila do pracy. Aktualnie Agnieszka pracuje w jednej z rozglosni, w ktorej to zajmuje sie swoim wlasnym programem. To wlasnie pod stacja mozna spotkać Agnieszkę, u której coraz czesciej pojawia się usmiech na twarzy.

42-letnia prezenterka coraz lepiej radzi sobie z powrotem do normalnego życia. Obecnie stara się czerpać radość nawet z małych rzeczy – minął już prawie rok od tragicznej śmierci jej męża, Piotra Woźniaka-Staraka, przez ten czas zdążyła ochłonąć i pogodzić się z losem, teraz powoli wraca jej dobra energia.

To też może cię zainteresować: Domowy sposób na piękne storczyki. Wystarczy dodać do nich jedną rzecz. Będą rosły jak szalone

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Popularny lek zakazany przez Komisję Europejską. GIF wycofuje go z obrotu pod rygorem natychmiastowej wykonalności. O jaki lek chodzi

O tym się mówi: IMGW ostrzega przed niebezpieczną pogodą. Dla jakich województw wydano ostrzeżenia