"Pudelek" postanowił sobie zażartować na swoim instagramowym profilu, ale zanim do tego przejdziemy, skupmy się na mamusi Małgosi, która wprost nie umie się nacieszyć swoim synusiem Heniem. "Pudelek" nawiasem mówiąc, w swoim małym żarciku nawiązał właśnie do Henia.

Kiedyś normalne, dzisiaj luksusowe

Wszystkie mamy i nie tylko, pewnie domyślają się o co chodzi. Kiedyś Małgorzatę Rozenek-Majdan, przed kąpielą czy umyciem włosów, mógł powstrzymać Radek, zajmując jej łazienkę.

Takie czynności, jak odprężająca kąpiel, umycie głowy, depilacja nóg, czy "zrobienie oka", są dla wielu kobiet bardzo ważne. Gdy jednak pojawia się "to maleńkie, śpiące, głodne i mięciutkie", wszystko często spada na dalszy plan - niestety bywa, że łącznie z mężem.

Gdy Małgorzata Rozenek-Majdan stała się mamusią Małgosią, wielką celebracją pierwszego wspólnego tygodnia, było dla niej umycie głowy! Jak przyznała na swoim koncie na Instagramie, mała sesja zdjęciowa w ramach uczczenia pierwszego wspólnego tygodnia także się odbyła.

Dziś Henryczek #dzidziuśmajdana skończył tydzień, z tej okazji Mama Henryczka umyła głowę 😜 a co? jak szaleć to szaleć 💃 postanowiliśmy również w ramach obchodów, uczcić to wydarzenie pamiątkową sesją😂😂😂 małe a cieszy 💫

Wróćmy do żarciku "Pudelka". Na swoim koncie na Instagramie, "Pudelek" opublikował niesamowitego newsa! Czego to ludzie nie wymyslą! Okazuje się, że naukowcy, gdy tylko dowiedzieli się o narodzinach Henia, nie mogli tego faktu tak po prostu zignorować i przeprowadzili w ciągu jednego tygodnia wnikliwe analizy, wedłóg których są w stanie wykazać, jak Henio będzie wyglądał, gdy będzie już duży. Wyniki tej analizy wprost zwalają z nóg! Z resztą sami zobaczcie!

O tym pisaliśmy: Była po drugiej stronie 27 minut. Wyznała, co zobaczyła

Zerknij: Na niebie znany łowca burz uchwycił na nagraniu postać idącą wzdłuż chmur. Wideo szybko obiegło internet [VIDEO]