Gdy 20 lat temu Kenny i Bobbi McCaughey otrzymali wieść, że kobieta spodziewa się siedmioraczków parze towarzyszyła ogromna radość, ale i wielki strach, jak poradzą sobie z opieką i wychowaniem siedmiorga dzieci naraz. Para chciała mieć jeszcze jedno dziecko, ale gdy zaszła w ciążę jej brzuch rósł bez końca. Gdy lekarz przeprowadził niezbędne badania USG nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył na ekranie! To była pierwsza ciąża na świecie z siedmioraczkami!

Urodzenie i wychowanie takiej gromady nie było łatwym zadaniem, jednak powiodło się nader wspaniale, a cała rodzina po dwóch dekadach wystąpiła w jednym z programów telewizyjnych. To, jak zmieniły się dzieci McCaughey’ów przekracza najśmielsze oczekiwania!

Siedmioro dzieci naraz. Wychowanie tylu pociech w jednym czasie to wielkie zadanie!

Dziś, gdy rodzina składa się z trojga lub czworga dzieci jest uznawana za dużą i wiąże się to z ogromnymi wyrzeczeniami. Choć wiele lat temu, młode małżeństwo McCaughey’ów chciało wychowywać liczne potomstwo to nie mieli zielonego pojęcia, że przyjdzie im stać się pierwszymi rodzicami na świecie, którzy powitają na świecie siódemkę dzieci naraz!

Mimo tego, że opieka i wychowanie takiej licznej gromady nie było prostym zadaniem to jak widać na załączonym obrazku rodzice mu podołali. Dzieciaki dorosły, a dumni rodzice cieszą się z tego, na jak wspaniałych ludzi wyrosły ich siedmioraczki.

fot. YouTube

Dwadzieścia lat temu, rodzina McCaughey’ów stała się światową sensacją. Poród siedmioraczków był wyjątkowym wydarzeniem

jak informuje Pikio.pl, taka ciąża praktycznie się nie zdarza! Prawdopodobieństwo zajścia i donoszenia ciąży bliźniaczej jest niezwykle rzadkie i często decydują o tym względy genetyczne. Gdy świat obiegła wieść, że para spodziewa się siedmiorga dzieci był to szok nie tylko dla zwykłych ludzi, ale również środowiska medycznego.

Dla Bobbie zostanie matką siedmiorga dzieci było szokiem i kobieta długo nie mogła uwierzyć, że jest to w ogóle możliwe. Ciężko dziwić się temu, ze aż do rozwiązania towarzyszyły jej obawy, czy wszystko skończy się szczęśliwie. Poród przebiegł bez większych problemów i kobieta wkrótce mogła cieszyć się z przyjścia na świat siódemki dzieciaków. Najtrudniejsze było jednak przed młodymi rodzicami!

fot. YouTube

Dzieciaki dorosły i są dumą ukochanych rodziców!

Ostatni raz kamery telewizyjne pojawiły się w życiu rodziny McCaugheyów, gdy dzieciaki liczyły zaledwie kilka tygodni. Jedna z telewizji – z okazji 20 lat od sensacyjnego porodu – zaprosiła do swojego studia całą rodzinę, by pokazać, jak siedmioraczki wyglądają dziś.

Dzieci dorosły i wszystko u nich w porządku. Widocznie dumna mama opowiadała z rozrzewnieniem o swoich pociechach.

Przypomnij sobie o… MATKA ROBERTA BIEDRONIA W ZASKAKUJĄCYCH SŁOWACH O KINDZE DUDZIE. CZY PONIESIE KONSEKWENCJE?

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: RYNEK PRACY MA POWAŻNE PROBLEMY. KOGO SZUKAJĄ NAJBARDZIEJ I CO TO OZNACZA DLA SZUKAJĄCYCH PRACY

Portal Życie pisał również o… BYŁ WIELKĄ GWIAZDĄ "IDOLA" I NAGLE ZNIKNĄŁ. JAK TERAZ ŻYJE SZYMON WYDRA