Łamiąca serce odpowiedź młodej kobiety na zarzut, że zaparkowała niesłusznie na miejscu dla niepełnosprawnych zszokowała Internet. Kobieta postanowiła nie przejść obojętnie wobec wiadomości, którą zostawił dla niej za wycieraczką inny kierowca. To było naprawdę podłe!

Sytuacja miała miejsce w Wielkiej Brytanii. Pewna młoda fryzjerka zaparkowała pod jednym z supermarketów, by zrobić zakupy. Zgodnie z przyznanym jej statusem osoby niepełnosprawne zostawiła samochód w wyznaczonym specjalnie dla niej miejscu. Gdy wróciła do auta z zakupami nie mogła uwierzyć własnym oczom!

Ktoś zostawił za jej wycieraczką złośliwą i podłą wiadomość, przekonując, że kobieta wcale nie jest niepełnosprawna i tylko udaje, a on zgłosi ten fakt odpowiednim służbom. Fryzjerka nie załamała się, tylko w geście odwetu opublikowała niesamowitą ripostę w Internecie. Internauci nie zostawili suchej nitki na autorze wiadomości zza wycieraczki, powinien się wstydzić!

Hello everyone, I’m so happy to finally be at a point where I’m now ready to start a Instagram page . I’ve been a bit...

Gepostet von Yasmin Swift am Freitag, 19. Oktober 2018

Młoda fryzjerka cierpi na rzadką chorobę, której nie widać na pierwszy rzut oka. Ktoś zarzucił jej, że wcale nie jest niepełnosprawna

Nie zawsze niepełnosprawność jest widoczna na pierwszy rzut oka. Właśnie z takim przesłaniem wyszła ta młoda kobieta, która zaparkowała na miejscu dla niepełnosprawnych. Nadawcy wiadomości poszło w pięty!

Bohaterka historii, która w Internecie stała się viralem jest 19-letnia Yasmin Swift z Tenrden w Wielkiej Brytanii. Dziewczyna cierpi od lat na idiopatyczne nadciśnienie płuc. Choroba powoduje, że Yasmin nie może normalnie wykonywać najprostszych czynności zmaga się nieustannymi potężnymi dusznościami. Lekarze stwierdzili, że dziewczyna bez leczenia przeżyje zaledwie 3 lata, a z lekami uda się jej dożyć 40. urodzin.

Całkiem zasadnie przyznano jej status osoby niepełnosprawnej, co wiąże się z możliwością korzystania z miejsc parkingowych dla takich osób. Ktoś jednak uznał, że skoro choroby Yasmin nie widać na pierwszy rzut oka to znaczy, że chora nie jest i napisał jej obrzydliwą wiadomość. Napisał, że nie jest niepełnosprawna i niesłusznie korzysta z miejsca parkingowego dla takich osób, a on zgłosi sprawę odpowiednim instytucjom.

Dziewczyna nie załamała się, tylko odpowiedziała w adekwatny sposób!

- Do osoby, która napisała mi tę uroczą kartkę i zostawiła za wycieraczką mojego auta. Może wyglądam na zdrową osobę, ale tak nie jest. Nie oceniaj mnie, bo nie wiesz, ile siły potrzebuję, by rano wstać i walczyć z własnym ciałem! Gdybyś chciał się zamienić na serce i płuca to chętnie wrócę do dawnego życia! Nie każda niepełnosprawność jest widoczna! Proszę udostępnijcie – napisała Yasmin, cytowana przez portal Pikio.pl.

To the person in Tenterden who wrote this lovely message on my car last night.. Just because I look well doesn’t mean I...

Gepostet von Yasmin Swift am Freitag, 20. Juli 2018

Przypomnij sobie o… MATKA ROBERTA BIEDRONIA W ZASKAKUJĄCYCH SŁOWACH O KINDZE DUDZIE. CZY PONIESIE KONSEKWENCJE?

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: RYNEK PRACY MA POWAŻNE PROBLEMY. KOGO SZUKAJĄ NAJBARDZIEJ I CO TO OZNACZA DLA SZUKAJĄCYCH PRACY

Portal Życie pisał również o… BYŁ WIELKĄ GWIAZDĄ "IDOLA" I NAGLE ZNIKNĄŁ. JAK TERAZ ŻYJE SZYMON WYDRA