Jak podaje portal „Pikio”, Adam Małysz należy do tych osób, które raczej niechętnie mówią o swoim życiu prywatnym. W mediach społecznościowych zdecydowanie chętniej dzieli się kwestiami związanymi z pracą i jego pasjami. Sporadycznie pojawiają się zdjęcia z żoną lub córką. Były skoczek zrobił wyjątek. Czym podzielił się ze swoimi wielbicielami?

Wielkie święto

Iza Małysz, żona Adama udostępniła na swoim InstaStory zdjęcie, na którym pokazuje, jak świętują kolejną, 23 już rocznicę ślubu. Para pobrała się 16 czerwca 1997 roku. Sakramentalne „tak” padło w ewangelickim kościele pod wezwaniem apostołów Piotra i Pawła w Wiśle. Iza miała wówczas 18, a Adam 19 lat.

Para zdecydowała się na ślub ekumeniczny w związku z tym, że Iza jest katoliczką, a Adam Luteraninem. Para przyznaje, że ma dość wybuchowe temperamenty i czasem dochodzi między nimi do sprzeczek, mimo to nadal się kochają i są dla siebie wsparciem.

Instagram/adammalyszofficial

Kilka miesięcy później, w październiku para przywitała na świecie swoją córkę Karolinę. Miłość u Małyszów zdaje się nie słabnąć pomimo upływu lat. Próżno szukać jakichkolwiek wzmianek o problemach małżeńskich, czy jakichkolwiek ekscesach. Wielbiciele skoczka nie kryją zachwytu nad uczuciem, jakim darzą się Adam i Iza, czemu wyraz dali w licznych komentarzach pod zdjęciem.

Zdjęcie Izy zdradziło, że para świętowanie tego wyjątkowego dnia zaczęła od lampki szampana. Małżonkowie nie zdecydowali się zdradzić, jak dalej potoczyły się obchody 23 rocznicy ślubu, choć jak można przypuszczać były pełne miłości.

Instagram/izamalysz

Spodziewaliście się, że od ślubu Małyszów minęło już tyle lat?

To też może cię zainteresować: Będzie nowelizacja ustawy emerytalnej. Kobiety z rocznika 1953 otrzymają większe świadczenia. O ile

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Gdańsk: stary ładunek znaleziony w porcie został zdetonowany. Jak to wyglądało

O tym się mówi: Pewien ksiądz zwrócił się do prezydenta miasta z prośbą o umorzenie podatku. Odpowiedź jaką otrzymał jest zaskakująca