Nie, ani grill elektryczny, ani radio samochodowe, ani nowa wiertarka udarowa. Biedronka z okazji Dnia Ojca postanowiła wyjść z unikatową ofertą i zaproponować prezent, który spodoba się większości ojców, a jego cena nie wyczyści nam portfela. Co będzie można kupić swojemu tacie w Biedronce z okazji Dnia Ojca? Trymer do brody i to jednej z najbardziej wziętych marek.

Biedronka nie pierwszy raz zaskakuje swoich klientów niesamowitymi ofertami i promocjami. Jednak to, co zaproponowała na Dzień Ojca jest nietypowe!

Sieć sklepów Biedronka wie, jak trafić w potrzeby i gusta klientów od dawna, a dziś z okazji Dnia Ojca wyszła z ofertą, której nawet po niej trudno było się spodziewać. W ofercie popularnej sieci handlowej znalazł się trymer brody w bardzo atrakcyjnej cenie i to jednej z topowych marek! To jednak nie koniec okazji dla łowców promocji.

W sieci sklepów Biedronka, ale tylko w wybranych punktach, dostępny jest trymer do brody marki Remington za niecałe 80 złotych. Można kupić model do dłuższego zarostu lub do modelowania, albo… oba!

Dodatkowo, poza trymerem w atrakcyjnej cenie, można sprawić naszym tatom opiekacz do kanapek, wentylator kolumnowy bądź grill elektryczny. Z pewnością zainteresowanie artykułami przemysłowymi będzie spore, a trymery rozejdą się jak świeże bułeczki.

Warto pamiętać o zbliżającej się wielkimi krokami dacie 23 czerwca. W końcu Dzień Ojca mamy tylko raz w roku!

fot. materiały prasowe sieci Biedronka

Przypomnij sobie o… MATKA ROBERTA BIEDRONIA W ZASKAKUJĄCYCH SŁOWACH O KINDZE DUDZIE. CZY PONIESIE KONSEKWENCJE?

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: RYNEK PRACY MA POWAŻNE PROBLEMY. KOGO SZUKAJĄ NAJBARDZIEJ I CO TO OZNACZA DLA SZUKAJĄCYCH PRACY

Portal Życie pisał również o… BYŁ WIELKĄ GWIAZDĄ "IDOLA" I NAGLE ZNIKNĄŁ. JAK TERAZ ŻYJE SZYMON WYDRA