Dzieci są zawsze pytane o swoje marzenia i ambicje. Typowe pytanie brzmiałoby: „Kim chcesz być, kiedy dorośniesz?”. Niezależnie od odpowiedzi, czy to nauczyciel, lekarz czy szef kuchni, marzenie każdego dziecka jest wyjątkowe na swój sposób. To samo dotyczy czteroletniej Sidneya Fahrenbrucha z Longmont, Kolorado, USA. Dziewczynka ma nadzieję zostać w przyszłości policjantką.

Pewnego słonecznego dnia Sidney wyszła z mamą. Nagle zauważyła policjanta stojącego w pełnym słońcu, kierującego ruchem. Sidney współczuła policjantowi i postanowiła dać mu butelkę wody.

fot. YouTube

W zeszłym roku jej historia przyciągnęła uwagę mediów, kiedy zadzwoniła na komisariat policji, aby policjanci pomogli jej pozbyć się „potworów” z domu. Oficer David Bonday odpowiedział na wezwanie i poszedł do domu dziewczynki, aby to sprawdzić. Od tego czasu Sidney zaprzyjaźniła się z lokalnym posterunkiem policji.

Niecodzienny dar małej dziewczynki z USA. Policjanci byli zdumieni, wielkie serca dziecka!

Sidney znów zwróciła na siebie uwagę, gdy postanowiła zrobić coś miłego dla oficera Kyle'a Zulaufa. Słyszała, że ​​u Kyle'a zdiagnozowano raka trzustki, więc postanowiła pomóc. Zabrała ze sobą skarbonkę ze zgromadzonymi 9 dolarami i przyniosła ją na komisariat policji, aby przekazać ją oficerowi.

Policja doceniła jej życzliwość i opublikowała publiczną wiadomość na Facebooku.

- Przyniosłam to, aby pomóc ludziom z rakiem – powiedziała mediom. - Lubię policjantów. Pomagają ludziom i zabierają złych do więzienia – dodała.

Szef lokalnej policji, Stephen Schulz, powiedział, że zaplanowano zbiórkę pieniędzy na Kyle i jego rodziny. Oficer Kyle Zulauf był poruszony uprzejmym gestem Sidney.

Mama Sydney powiedziała, że dziewczynka oszczędzała na zakup zabawki, ale postanowiła przekazać pieniądze, aby pomóc oficerowi Kyle'owi Zulaufowi.

fot. YouTube

- Rozumiem, że rak to zła rzecz, a życie miłym to dobra rzecz i chcę zrobić wszystko, aby pomóc – wyznała Sidney.

Departament Bezpieczeństwa Publicznego Longmont podziękował Sidney za jej starania. Policjanci byli naprawdę wzruszeni, widząc bezinteresowny akt czterolatki. Niewinność dzieci to coś wartego szczególnej ochrony.

Przypomnij sobie o… MATKA ROBERTA BIEDRONIA W ZASKAKUJĄCYCH SŁOWACH O KINDZE DUDZIE. CZY PONIESIE KONSEKWENCJE?

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: RYNEK PRACY MA POWAŻNE PROBLEMY. KOGO SZUKAJĄ NAJBARDZIEJ I CO TO OZNACZA DLA SZUKAJĄCYCH PRACY

Portal Życie pisał również o… BYŁ WIELKĄ GWIAZDĄ "IDOLA" I NAGLE ZNIKNĄŁ. JAK TERAZ ŻYJE SZYMON WYDRA