„Królowe życia” to niezwykle popularne show, którego bohaterowie wzbudzają ogromne emocje. Największą gwiazdą programu jest Dagmara Kaźmierska, która posiada bogatą historię i wie, jak zrobić wokół siebie szum.
Niestety jedna z uczestniczek - Dagrama, postanowiła podzielić się bardzo niepokojącą wiadomością. O co chodzi?

Dagmara Kazimierska screen WP Gwiazdy
Dagmara Kazimierska screen WP Gwiazdy

Dagmara Kazimierska przekazała smutną wiadomość. Co dalej z jej życiem?

Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Od tego czasu jej życie śledzą tysiące fanów. Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

Dagmara Kaźmierska. Źródło: Instagram
Dagmara Kaźmierska. Źródło: Instagram
Dagmara Kaźmierska. Źródło: Instagram

Podczas jednego z wywiadów Dagmara Kazimierska otrzymała trudne pytanie. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich, nikt nie spodziewał się takiej odpowiedzi po gwieździe.

Odpowiedź na pytanie dotyczące radzenia sobie ze sławą, zupełnie nie przypominała typowej dla Dagi wypowiedzi. Co takiego powiedziała?
– Człowiek jest odporny do pewnego momentu. To nie jest fajne, jak czytasz, o sobie, wiesz… – mówiła Dagmara Kaźmierska w rozmowie z WP.
Dodatkowo królowa wyznała także, że od jakiegoś czasu chodzi jej po głowie myśl dotycząca rezygnacji z programu. Ta wiadomość bardzo zaniepokoiła fanów celebrytki. Oby to było jedynie chwilowe zwątpienie.

Przypomnij sobie o… JAK KORONAWIRUS WPŁYNĄŁ NA INNE CHOROBY? ŚWIATOWA ORGANIZACJA ZDROWIA ZABRAŁA GŁOS W TEJ SPRAWIE

Portal Życie pisał również o… STORCZYKI: JAK WŁAŚCIWIE JE PIELĘGNOWAĆ, ABY JAK NAJDŁUŻEJ CIESZYĆ SIĘ ICH PIĘKNEM