Brytyjskie media uwielbiają doszukiwać się plotek związanych z królewską rodziną. Idealnym obiektem, który dostarcza mediom sensacji jest Megan Markle, która od dwóch lat jest żoną księcia Harrego.
Meghan jest osobą, której niejednokrotnie zdarzyło się złamać królewski protokół. W związku z tym, w kierunku Meghan oraz Harrego płynęło wiele słów krytyki. Był to jeden z powodów, dla których para zdecydowała się zrezygnować z pełnienia swoich królewskich ról.
Konflikt na lini Kate i Meghan nadal trwa. Jak podaje Wirtualna Polska, ponoć wyciekły kolejne pikantne zapiski z pamiętnika Meghan.
Teraz, gdy życie Meghan i Harrego nie jest stopowane książęcym protokołem, zaczyna nabierać tempa. Co ciekawe żona księcia Harrego zamierza wydać pisany w latach 2017-2018 pamiętnik.

Harry i Meghan Markle zdradzą sekrety rodziny królewskiej?, źródło: Gazeta.pl
Harry i Meghan Markle zdradzą sekrety rodziny królewskiej?, źródło: Gazeta.pl
Harry i Meghan Markle zdradzą sekrety rodziny królewskiej?, źródło: Gazeta.pl

Meghan wyda pamiętnik. Będzie się działo!

Jak podają media pamiętnik Meghan uderzy w Kate, z którą to żona Harrego od samego początku jest w napiętych stosunkach. Jak się okazuje informacja o zamiarach Meghan dotarła już do pałacu. Podobno księżna Kate jest mocno zaniepokojona. Co takiego mogła o niej napisać szwagierka?
"Powstało 300 stron odręcznych zapisków Meghan z życia w Kensington. Dużo energii poświęca temu, jak bardzo nie radziła sobie w relacjach z Kate. Panie nie umiały się dogadać od samego początku" – twierdzi informator z otoczenia brytyjskiej rodziny królewskiej.